Nick JonasI

Nicholas Jerry Jonas

7,1
4 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Jonas

Tutaj się nie ocenia ludzi za ładną buzie i znane nazwisko, a za talent aktorski, Nick jego w ogóle nie ma ;)

butryk_2

Popieram :) .. może głos ma nawet ładny ale camp rock z udziałem 3 braci Jonas był klapą .

butryk_2

Nick i Jego Bracia Potrafią Grać, Bo Gdyby Nie Mieli Talentu Aktorskiego Nie Powstała By 2 Część camp rock i Nie Mieli by Wlasnego Serialu.
Myślę Że Nick-owi Należy Się Szacunek Za To Jak dzielnie Walczy Z Chorobą. Nie Jeden W jego Sytuacji Nie Wytrzymałby, Ciągłych Zastrzyków.
P;S Tylko Nie Mówcie Że Nick Nie Umie Śpiewać.

użytkownik usunięty
mithie

"Nick i Jego Bracia Potrafią Grać"

nie, nie potrafią i to widać na pierwszy rzut oka.

"Bo Gdyby Nie Mieli Talentu Aktorskiego Nie Powstała By 2 Część camp rock i Nie Mieli by Wlasnego Serialu"

disney channel wykorzystuje ich sławę po to, by zbić na nich kasę. jak przestaną być lubiani to jak myślisz - co zrobi DC? "Do widzenia jonasowie!".

"Myślę Że Nick-owi Należy Się Szacunek Za To Jak dzielnie Walczy Z Chorobą"

cukrzyca? ludzie leczą się z gorszych i niebezpieczniejszych chorób, cukrzyca to w końcu nie to samo co rak czy temu podobne prawda?...

"Nie Jeden W jego Sytuacji Nie Wytrzymałby, Ciągłych Zastrzyków"

ludzie bardzo chorzy wytrzymują po kilkanaście operacji na miesiąc, albo rehabilitację trwającą też bardzo długo i żyją z tym...

"Tylko Nie Mówcie Że Nick Nie Umie Śpiewać."

jakbym chciał posłuchać jego śpiewu, pojechałbym do ciotki na wieś i posłuchałbym piania koguta. wyszłoby na to samo.

WNIOSKI: Jesteś tak koszmarnie zapatrzona w tych jonasów i w tego nicka, że uważasz go za najbiedniejszego człowieka na ziemi bo ma cukrzycę (jak miliony osób na świecie) i za to że z nią walczy (jak miliony osób na świecie), należy mu się szacunek. miejmy nadzieję, że jak dorośniesz to pojmiesz, jaką głupotę wykazujesz na forum.

ps. wyłącz caps locka, bo się zaciął.

Może nie jest dobrym aktorem, ale proszę cię, śpiewa bardzo dobrze. Jakby tak nie było, nie występowałby na Broadwayu ;)

mithie

2 części CR powstanie bo jest tam rytmiczna muzyka i grają sezonowe gwiazdki, to dzieciarnie kręci.

Patrick swayze ma raka za parę tygodni umrze,a jeszcze zagrał w serialu ostatnio,bo to jest aktor. On był na chemioterapii, na bardziej bolesnych zastrzykach niż ten koleś. Ale ostatnio się już poddał, zaprzestał leczenia i umrze niedługo.

Na pewno ktoś kto ma cukrzycę skoczył by z dachu bo by się bał małych strzykawek( i co za to że się przeżarł batoników mam mu dać 10, daje 1/10 za aktora, bo 0 nie można)

Vic_Mackey

Camp rock 2 powstanie może i dlatego że wielu osobą się 1 podobała a Nick może i jest sezonową gwiazdą ale ma świetny głos i mam nadzieje że się nie zmarnuje jak inni znani kiedyś piosenkarze.

Patrick Swayze to troszkę złe porównanie jak dla mnie oczywiście aktor z niego świetny.A do tego Nick jest o wiele młodszy.Patricka mi szkoda bo mógł jeszcze walczyć o życie.

Nie skoczył by z dachu (chyba) ale w końcu cukrzyca to też choroba.
Oczywiście że nie musisz mu dawać 10 ale nie czepiaj się innych że tak oceniają. Bo każdy ma inny gust.

użytkownik usunięty
luka1

na tym portalu ocenia się aktorstwo, a jonasowie tego talentu nie posiadają, więc nie wiem za co te 10.

Może ty uważasz że nie mają talentu aktorskiego ale ja uważam że np.Joe świetnie zagrał w Camp rock. Nie tylko od aktorów zależy aby film się podobał musi też być super scenariusz. Nie jego wina że miał zagrać rozpieszczoną gwiazdę.

użytkownik usunięty
luka1

super scenariusz? to nie jego wina że zagrał tępą gwiazdę? kobieto, taki scenariusz, w którym zła i rozpieszczona gwiazda staje się dobra widziałem już w 50 innych filmach, jak choćby w "Autach" D/P. super scenariusz? raczej pogmatwany, powielający to co widzieliśmy w wielu innych filmach.

O niech ci będzie scenariusz się powtarza ale mam pytanie na forum bajki "Auta" też pisałeś że to bezsens bo widziałeś już film z takim scenariuszem wiele razy??

użytkownik usunięty
luka1

w porównaniu do CR, Auta mi się strasznie podobają. ale porównanie animacja - film dla młodzieży chyba nie powinno mieć w ogóle miejsca.

sam/a porownales/as Auta do Camp Rock ;]

użytkownik usunięty
bella91

porównałem tylko ich fabułę, nie ogółem filmy.

To nie jest obiektywne ocenianie gdyż Joe i Nick grali na Broadwayu więc napewno ma talent aktorski.

dzionga_2

A czy fakt, że Lepper i Samoobrona dostali się do sejmu świadczy, że mają oni talent polityczny??? :P

zgadzam sie camp rock to denny filmik bez żadnego sensu. tania robota aby młode dziewczynki piszczały na widok taniej szmiry. Co do Jonasów, nie umieja może grać ale do ich spiewania można sie przyczepić tylko dlatego bo głównie śpiewa ten najmłodszy <zdaje sie nick> a reszta stoi i robi dobre wrażenie... nie mowie ze jest tak w każdej piosence ale jesli to jest zespół to dlaczego wszystko robi nick?

mimi1433

"Tutaj się nie ocenia ludzi za ładną buzie i znane nazwisko, a za talent aktorski"
No właśnie. więc fajnie że ta w miarę wysoka średnia jest za sam talent, nie licząc wyglądu :)))

ijnnji

Rzadko kto głosuje na talent aktorski jeżeli chodzi o młode gwiazdy. Tutaj nastolatki dają "dziesiątki" za to, że są fankami :P

butryk_2

tak tak tak. znam to aż do znudzenia.
tzw: fanki 'Jonasków' dają 10 jak tylko zobaczą ich słodziutkie mordy.
widziałam Camp Rock- nie powaliło mnie.
Słodkie Jonaski + niejaka Demi Lovato, której ktoś w dzieciństwie wsadził banana w ryja i tak już jej zostało - to zdecydowanie nie dla mnie.

dlatego też oceniam szanownego Nicka zgodnie z jego grą aktorską - 1/10 (uprzedzenia nie mają z tym nic wspólnego)

Patta

Może trochę nie na temat, ale nie chce mi się tego czytać, b podejrzewam, że wiem jak to wygląda. Uważam, że to film camp rock był słaby nie dlatego, że aktorzy nie umieli dobrze tego zagrać, tylko dlatego, że fabuła była całkowitą klapą. Może ci 'aktorzy' nie są najlepsi, ale czego się można spodziewać po produkcji disney channel?!

Nawisen mówiąc: Uwielbiam Nicka, ubóstwiam, za wszystko, no, może prócz tego, że wizą udział w tej marnej produkcji. No trudno.

mimi1433

'ale jesli to jest zespół to dlaczego wszystko robi nick?'

Bez przesady. Zastanawiam się czy ty w ogóle masz jakiekolwiek pojęcie o tym zespole. Prawdopodobnie niewielkie. Owszem Najwięcej śpiewa Nick, ale też Joe. Nie zapominaj, że w zespole nie jest najważniejszy tylko wokalista.
Ale jeśli naprawdę tak uważasz i nie zmienisz zdania to będę tak wspaniałomyślna ;) i Ci odpowiem: On jest po prostu najbardziej utalentowany.

Mam nadzieję, że nie maż mi za złe tego co napisałam;].

ladygoodman

Nick, nie tylko śpiewa, ale również gra na instrumentach i głównie on pisze piosenki ;))

Vic_Mackey

''Na pewno ktoś kto ma cukrzycę skoczył by z dachu bo by się bał małych strzykawek( i co za to że się przeżarł batoników mam mu dać 10, daje 1/10 za aktora, bo 0 nie można)''

Czy ty człowieku wiesz co to jest cukrzyca?
Cukrzyca nie leczona może prowadzić do śmierci.
Trzeba do końca życia pilnować poziomu cukru.

Łatwo Ci o tym mówić bo jesteś zdrowa. On się nie poddał. Mają fundacje. Pomagają chorym. I kurde nie podoba Ci się to daj Mu 1 . Ale nie pisz takich głupot. Bo po Twojej wypowiedzi widać co sobą reprezentujesz. Pozdro .

Free_Fallin

Bez przesadyzmu z tą cukrzycą.To wcale nie aż taki koszmar.

użytkownik usunięty
butryk_2

Jak tylko słyszę o braciach Jonas to zbiera mi się na wymioty:/

butryk_2

po 1. stwierdzamy tu talent aktorski po obejrzeniu jednego filmu, gdzie Nick miał wrecz epizod, a po 2. zaczyna sie tu mieszać ocenianie wokalu Nicka, calego zespołu a niedługo na ich najmłodszym bracie sie skończy a nie gre aktorską. Może się myle, ale chłopak przez to, że choruje na cukrzyce wydaje sie bardziej dojrzały w zachowaniu czy tekstach piosenek oczywiście biorac pod uwagę, że ma dopiero 16 lat... Z ciekawości obejrzałam dość sporo filmików na yt i takie odnosze wrażenie. Nam łatwo oceniac, bo ich osobiście nie znamy i oceniamy to co pokazuja nam media i kierujemy sie opinia ludzi dookoła( a to najpotężniejsze źródło, które steruje naszymi emocjami, często pokzaując to tak, jakby to było nasze własne zdanie), czas wł. własne mózgi...

aishaa_88

Ja bynajmniej nie oceniłem go po jednym epizodzie, ale nawet gdyby to co z tego? Zagrał, człowiek ocenia. Można epizod zagrać wyśmienicie, ale też można zagrać go beznadziejnie.

butryk_2

W 2011 Nick zagrał główną rolę w Broadwayowskim musicalu "How To Succeed in Buisness without really trying" i zebrał same pozytywne recenzje. Camp Rock i ogólnie wszystko co chłopaki robili z disneyem nie było zbyt ambitne i sami to przyznają ale mając po 13 ,16 i 18 lat, wiedząc ,że rodzice próbując pomóc im w spełnieniu marzeń dorobili się debetu na wszystkich kartach kredytowych, to ,że dotychczasowa wytwórnia kilkukrotnie zmieniała datę wydania ich debiutanckiego albumu i nie wyglądało to dobrze, a disney dawał im dostęp do większej liczby odbiorców, nie mieli co kręcić nosem... Ludzie widzą ich tylko przez pryzmat disneya, nie dają im szansy...

butryk_2

Od tego postu minęło 10 lat. W tym czasie Nick Jonas pokazał potencjał i talent. Nie warto oceniać przedwcześnie...

DonDominik

Minęło 10 lat, nadal nie widzę potencjału ani talentu aktorskiego. Pozdrawiam.

butryk_2

Serial "Kingdom" i film "Ofiara". Polecam

DonDominik

Film obejrzę. Na seriale nie mam czasu (i tak jestem w trakcie kilku i nie chce dorzucać kolejnego). :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones