Nick RobinsonX

Nicholas John Robinson

7,5
9 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Robinson

Jak dla mnie jest podobny do Ansela Elgorta. Zauważyłam, że jest również porównywany do Shawna Mendesa i Camerona Dallasa, ale jak dla mnie Ansel. W innych wypowiedziach na forum czytałam też, że przypomina ludziom Toma Hardy'ego i Jamesa Franco. A wam kogo przypomina?

nataliap

Przypomina siebie. Nie wiem, po co pisać, kogo ktoś przypomina. Nie lepiej wypowiadać się o grze aktorskiej? W końcu do tego służy to forum. Btw, polecam krótkometrażowe filmy z jego udziałem:

http://www.youtube.com/watch?v=eeE6L0y2ixg
http://www.youtube.com/watch?v=fkyBL9aawWA

Shiloh

Tylko wyrażam własne zdanie na temat jego wyglądu. Forum służy do różnych wypowiedzi. Jeśli ktoś nie chce wypowiadać się na jakiś konkretny temat, w tym przypadku na temat podobieństwa do innego aktora, nie zmuszam go do tego. Dotychczas obejrzałam tylko 2 filmy z jego udziałem (Jurrasic World i Królowie Lata) i uważam, że ma wielki potencjał. Wkrótce w kinach pojawi się film w którym będzie grał i mam zamiar go obejrzeć. Trzymam kciuki za jego karierę. Dzięki za linki. Chętnie obejrzę.

nataliap

Spoko. A i na YouTube znajdziesz jeszcze "Frenemees" - w wersji oryginalnej i z dubbingiem, gdzie również występuje (3 nowelki, w pierwszej jest głównym bohaterem, w trzeciej - epizodycznym). Tudzież tam znajdziesz "Displaced" (negatywna rola epizodyczna - jedna scena w krótkometrażówce). Założę się też, że gdzieś w sieci krążą odcinki serialu "Melissa i Joey" (tak go poznałem - oglądałem serial na Comedy Central). Obecnie "poluję" na "Being Charlie" i "CC 2010".
Nick zasługuje na 10/10. Wcześniej oceniłem go na 8, ale wówczas znałem go tylko z dwóch ról. Niestety teraz już (z tego co wiem) nie można zmienić oceny.

nataliap

Mi też kogoś przypominał. Gdyby wymieszać ze sobą tych dwóch aktorów:
Bill Skarsgard
Jack O'Connell

I muszę stwierdzić, że to odpowiedni aktor na odpowiednim miejscu. Przyjemnie mi się go oglądało. Film bardzo mi się spodobał i nie wiem, czy z innym aktorem wypadłby równie dobrze.

nataliap

Sean Austin z goonies

nataliap

Ellen Page

bettybez

?? :)

buterfly

właśnie dlatego weszłam na tę stronę, żeby sprawdzić czy to nie jest jej brat bliźniak

bettybez

Jakoś nie zauważyłem tego podobieństwa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones