Nicki Minaj

Onika Tanya Maraj

6,7
835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicki Minaj

Nieźle poradziła sobie jako aktorka. Jako piosenkarka mnie szczególnie nie interesuje, ale nie
mogę zrozumieć czemu ludzie często takich wykonawców jak choćby Nicki stawiają koło innych,
zupełnie niepodobnych gatunków muzycznych(rock, alternatywa, soul) i na tej podstawie mówią, że
to szajs. Trzeba rozgraniczać te dwie kwestie, są różne rodzaje sztuki. W kategoriach muzyki
rozrywkowej to wcale nie jest szajs. Całkiem dobra raperka, niektóre piosenki ma fajne, wpadają w
ucho, nadają się do klubów. Ma dość niecodzienny wizerunek, ale taką przyjęła strategie i jak widać
skutkuje. Niegłupia, bo wypowiada się w wywiadach składnie i z sensem. Widać, że ma wizję. Na
pewno znajdą się fani takiej muzyki.

93bebe

Zgadzam się właściwie we wszystkim! :)
Pozdrawiam

93bebe

Również spodobała mi się w "The Other Woman" spoko babeczka z niej ;)

93bebe

Mówisz samą prawdę!

93bebe

Zgadzam się!!! Nicki to zabawna i pozytywna kobieta. Nie lubię, jak ktoś ocenia ją przez pryzmat wyglądu albo muzyki, którą wykonuje - każdy lubi, co innego. Ktoś może ją lubić, a kto inny nie... I to trzeba uszanować :) Ale nie znoszę, jak ktoś nie oglądał jeszcze "Inna Kobieta" i od razu na wstępie ją skreśla. Wypadła wspaniale :)

gloves111

Nie lubię jej muzyki,ale tu miło mnie zaskoczyła-zabawna i sympatyczna.

Wera_135

W realu też taka jest ;) Wystarczy pooglądać wywiady z nią. Ma też świetny kontakt z fanami (bardzo aktywna na twitterze, po koncertach wychodzi i robi sobie z nimi zdjęcia). Jak chcesz to możesz obejrzeć 2 filmy dokumentalne o niej wyprodukowane przez MTV: "My time now" i "My time again" ;) Z tych filmów dowiesz się także, że jest wrażliwa i inteligentna ;)

Jake_W

W moim środowisku, Nicki uchodzi za piękną kobietę, która oszpeciła się powiekszając sobie tyłek i piersi. Spotkałam się nawet ze stwierdzeniem, że Nicki to tak naprawdę efekt eksperymentu szalonego naukowca, który chciał ożywić lalkę Barbie :) Połączył ludzką tkankę z plastikiem....i wyszła mu Nicki :) . Wielu moich znajomych uważa ją za dobrą raperkę, która zmarnowała swój talent, robiąc totalne badziewie takie jak "Anaconda", czy "Stupid Hoe". Dla wielu w tym dla mnie, jest ucieleśnieniem wszystkiego co najgorsze w show-biznesie. Jej wizerunek, twórczość, to kicz, często na granicy dobrego smaku. Monotematyczne teledyski sprowadzające się do pokazywania jej monstrualnej pupy mówią same za siebie. I dla tego też wielu ją parodiuje. Jak chodź by Bart Baker.

Parodia genialna :) Tekst śmieszny, ale mówiący prawdę o Nicki :

https://www.youtube.com/watch?v=evzSjKeBnGA

93bebe

'Ma dość niecodzienny wizerunek, ale taką przyjęła strategie'
Tak, ONA PRZYJĘŁA. Oh my sweet summer child.
Przecież to taki sam twór jak Bieber, Grande, Miley, Kesha, Spears.
Takie osoby zostają TWORZONE. Cały ich wizerunek, od wyglądu po muzykę, to dzieło setek innych ludzi. Jeśli myślisz, że te gwiazdy wybierają chociażby bity do swoich piosenek to grubo się mylisz. To własności wytwórni muzycznej, które często nawet mają OBOWIĄZEK zachowywać się tak, żeby dla zwykłych ludzi byli kontrowersyjni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones