Nicki Minaj

Onika Tanya Maraj

6,7
835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicki Minaj

Szczerze, przesłuchałem jedną piosenke i mam dość.
Nie dość że nie pokazuje sobą niczego.
Nazywa się S uką, używa słów Bitch, fu ck oraz Mutherfu.ker, czy naprawde jest to "muzyka" która powinna być puszczana w centrach handlowych?
Poza tym jest fatalnym autorytetem, potem się dziwić że dziewczyny zachodzą w ciążę w wieku 16 lat jak jej ulubiona "piosenkarka" śpiewa "fu ck who you want".
No cóż jestem za zwiąskami homoseksualnymi itp oraz wolną milością, ale to lekka przesada.
Ma fajne ciało, twarz no nie jest źle ale to co sobą pokazuje woła o pomstwę.
Rodzice, zainteresujcie sie co wasze dzieci słuchają, to nie boli.

FenrirLokeson

Wnioskując po twojej wypowiedzi słuchałeś tylko Starships, a Nicki ma inne piosenki, w których nie używa przekleństw i nie pokazuje dupy. Radzę posłuchać innych piosenek, a nie oceniać ją tylko po jednej.

olam1999

Nie przesłucham.
To nie jest mój typ muzyki, starships mnie nie zachęciła więc nie będe słuchał, mam inne rzeczy do roboty aniżeli słuchanie pseudo gwiazdek jak Nicki, 1D, Justin Bieber czy Lady Gaga.

FenrirLokeson

Też nie lubię Biebera (śpiewa jak baba, wygląda jak baba, beznadziejne piosenki) czy 1D (mają dziwne teledyski O.o). Gaga może być. Nicki lubię, ale nie jestem fanką. Ma niektóre fajne piosenki.
PS: Moja kolezanka (fanka 1D) Cię pozdrawia. ;)

FenrirLokeson

Dostaje ode mnie 1, ale nie powiem, że nienawidzę. Po prostu nie moje nuty.

FenrirLokeson

A jakie są Twoje autorytety skoro potrafisz nienawidzić kogoś kogo nawet nie znasz, a Twoje postrzeganie opiera się na obrazkach z Internetu? Hę?

Piotrek4

Nie nienawidze jej jako osoby.

FenrirLokeson

A co tu ma jej muzyka do jej aktorstwa ? Bo nie rozumiem ... dajecie jej ocenę 1 za to że nie lubicie jej muzyki -.- dla mnie to jest bez sensu ... Nicki będzie występować w filmie z Cameron Diaz pdt. "The Other Woman" i wszystkim wam szczena opadnie i tyle . (premiera w kwietniu 2014r )

FenrirLokeson

A mi się podoba i co ja np Grabowskiego Andrzeja nienawidzę całym sercem i jego pijackiej familii żyjącej na mój koszt.

FenrirLokeson

Oceniasz artystę po 1 piosence? No to gratuluję

FenrirLokeson

1. Głównie jednak raperką, a nie piosenkarką ;) (ale skąd to możesz wiedzieć słuchając,a nawet nie, jej jednej piosenki)
2. Argument z ciążą jest bezsensowny. Jakbyś trochę poczytał, to byś wiedział, że została wykorzystana seksualnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones