Nicky Rothschild

Nicholai Olivia Hilton

5,6
7 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Nicky Rothschild

Nicky była zła na rodziców, ponieważ ci kazali jej wracać z jej wspaniałych greckich wakacji, dlatego że Paris wylądowała w więzieniu. Może i jest mądrzejsza, ale za to ma bardzo duże ego, nie sądzicie? A teraz proszę o przysłanie mi linków z najśmieszniejszymi wpadkami Hiltonówek. Z góry pozdrawiam.

Hefa

za przeproszeniem: jestes zalosna...

MeMarie

cała ta rodzina jest żałosna i spogląda z pogardą na reszte świata mimo że sobą nic nie reprezentują , jak można mieć seniorów jakiś szacunek bo zdobyli fortune itp to cała reszta famili to banda idiotów , puszczalskich i zapatrzonych w siebie bogaczy którzy nie skazili się pracą .

TheGoldi07

jak wiekszosc ludzi, ktorzy sa bogaci i glupi ale co to mnie obchodzi? Po co tej dziewczynie poparcie, ze ta Nicky Hiltonowna to jest taka i taka - czy w ogole kiedys ja spotka? Czy Nicki wie w ogole o jej istnieniu?
Skutki braku wlasnego ciekawego zycia prywatnego zaiste sa dalekosiezne....
Moze i sa tacy i tacy ale moga sobie na to pozwolic, to ich zycie. Nie musza pracowac ani sie martwic o dzieci, ale jesli cos schrzania to predzej czy pozniej wyjdzie na rozny sposob. Np. jak z ta aktorki Lohan - byla glupia i imprezowa to teraz wyglada jak maszkara i juz nie jest na topie. Prosta kolej rzeczy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones