Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Jaka według was jest jego najlepsza (ulubiona wasza) rola.

FlaP099

Zdecydowanie Edward Malus.

Savio_Dan

Jak na razie role w "Zostawić Las Vegas" i "Bez twarzy".

robert2207

W Dzikości serca też był świetny.

Savio_Dan

I w "Złym poruczniku".

robert2207

I "Naciągacze".

Savio_Dan

Mi najbardziej podobał się w "skarb narodów"

Gorzka_4

"Pan życia i śmierci" :]

Regulus86

"Zostawić Las Vegas" - Mistrz.

robert2207

Myślę , że Ghost Rider jest jednym z najlepszych albumów w jego dyskografii o ile nie najlepszym ! Bez twarzy i zostawić las vegas niby dobre ale jednak czegoś brakuje.

FlaP099

ta w Ghost Rider 2

FlaP099

"Lord of War"

FlaP099

60 Sekund i Bez Twarzy

FlaP099

1. 60 sekund - perfekcyjnie dobrana rola, jeśli Randall Raines istniałby naprawdę, byłby Nicolasem Cagem ;) I nie mówcie, że Cage to deska, niemal za każdym razem uronię łezkę, gdy rozmawia z Eleanor ;)
2. Next - niezły film, niezła rola Cage'a
3. Skarb narodów - wiadomo dlaczego ;)
4. Ghost Rider - ciekawa rola, Nicolas dość dobrze odegrał rolę nieco "nawiedzonego" Johny'ego

piotrek18tw

Zdecydowanie zgadzam sie 60 sekund genialny film z genialnym Randallem Rainsem, Bez Twarzy swietny, niezly w Next, bardzo dobry w Skarbie Narodow 1 i 2, Lot Skazanców super, Uczen Czarnoksieznika i Polowanie na Czarownice rowniez niezly :)

FlaP099

"Zostawić Las Vegas" i Pan życia i śmierci"

Ra_s_al_Ghul

Pan życia i śmierci oraz 60 sekund.Poważnie zostawić Las Vegas jest tak dobry?

Wojtas998

Fabuła bardzo mi się podobała oraz gra aktorska była na wysokim poziomie.

FlaP099

"Ciemna strona miasta"

FlaP099

Pan życia i śmierci

FlaP099

Naprawdę jesteście w stanie wybrać jedną? :) Ja nie potrafię. Przyłączam się do w/w i nie zapominajcie jeszcze o "Twierdzy" i "Dwa miliony dolarów napiwku"

FlaP099

nie wiem, czy najlepsza, ale najbardziej lubię go w "Mieście aniołów"

szarosen

Zdecydowanie żadna.

FlaP099

1. Zostawić Las Vegas
2. Adaptacja
3. Ciemna strona miasta

FlaP099

60 sekund- Cage naprawdę szybko biegał w nim, pościgi samochodowe niezłe, Cage jako Rains bardzo dobrze pokazał technikę samoobrony( kop w twarz tego blondyna z mafii), klimat na miarę Bonda- Cage na pewno sprawdziłby się doskonale w roli agenta.
Ghost Rider 1- ewolucje na motocyklu, techniki samoobrony w więzieniu, te jego czarne włosy, czadersko wypadł
Zanim Nadejdzie Noc- świetnie posługiwał się bronią, super zagrał faceta odważnego, zdeterminowanego, gotowego podjąć nawet największe ryzyko, świetnie udawał tego gościa w swej brodzie
Historia Zemsty-rola policjanta świetna, świetnie też wciela się w człowieka wrażliwego, empatycznego, który jest gotowy pomóc innym, przejmuje się problemami innych ludzi- przede wszystkim szacun za zaangażowanie się w pomoc kobiecie, która została zgwałcona, pocieszanie jej oraz jej córki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones