Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage
Yakamoto

Zgadzam się całkowicie. A jako następne wymienię Ptasiek, Zostawić Las Vegas, Oczy węża, czy Ciemna strona miasta, niekoniecznie w takiej kolejności. Niestety w ostatnich czasach z tym trzymaniem poziomu jest nie za dobrze.

chemas

Niestety masz rację. O ile np Bóg zemsty był całkiem dobry, o tyle taki np Tokariev... to już niestety porażka.

chemas

A Pan życia i śmierci , Bez twarzy, Con Air? To są doskonałe kreacje... a teraz ilekroć odważę się coś obejrzeć to coraz większe dno. O co tu chodzi? Rozumiem, że "dobrze urodzony" Copola dostał dobre role gdy był młody, ale przecież się wykazał, więc dlaczego grywa w takich kiczach? dla pieniędzy?

kondimybondi

A Twierdza ? mój ulubiony

Gambit171

Oczywiście. Widziałem kilka razy... ale ostatnio niedawno i trzeba przeznać , że magia kina akcji "tamtych" czasów już tak nie działa. Nie mniej film zasługuje na uwagę. Wtedy schemat był prosty, dziś taki film nie zyskał by uznania.

chemas

Taki dobry aktor i tak osiągnął dno, gdy zaczął grać wcoraz gorszych gniotach.....jestem zdegustowany....I szkoda mi go....chyba tylko za kasą pogonił....

Yakamoto

Do tego zajeb...iście partnerowała mu Laura dern której też bym oscara nie pożałował . Moim zdaniem " Zostawić Las Vegas " to jego roka życia .

maciekb80

fakt

maciekb80

Laura była zaj.... i ta jej mama:)

Yakamoto

w Snowdenie zagral wysmienicie,lepiej bylo tylko w Ghost Riderze

Yakamoto

"Dzikość serca" wytrzymałem tylko do połowy; jest przereklamowany. Są o wiele lepsze filmy z tym nieprzeciętnym facetem.

Jack_Holborn15

Dla jednych przereklamowany, dla innych świetny, tak jak ze wszystkim

Yakamoto

Oczywiście.

Yakamoto

Łzy wzruszenia mnie zalali oczy...Trzymaj poziom ...
Obecność pana Cage jest gwarancją , że film jest cienki...

laguardia

Oj, z tym się nie zgodzę. Może teraz, ale dawniej... w wielu filmach dał czadu

Yakamoto

Dzikość Serca, Zostawić Las Vegas i Face Off, mistrzostwo świata.

penerazkodu

Dokładnie. Nawet Wpływ księżyca fajnie się ogląda

Yakamoto

Wszystko do 60sekund z Cagem jest super.

Yakamoto

Jak dla mnie Cage jest boski w filmach takich jak: 60 sekund, Ghost Rider, Zły Porucznik, Con Air Lot Skazańców, Misja Niewykonalna, Zanim Nadejdzie Noc. Po prostu mistrzostwo świata!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones