Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Lata świetności ma za sobą ,
mimo dobrych ról i nadal ciekawych scenariuszy ( wyjątki )
to nie sądzę by ją nominowali do Oscara za " Grace księżna Monako "
jakoś akademia teraz ma dość nagradzania biograficznych ról , szał na to mija
oby tylko nie nominowali jej do złotej maliny jak jej koleżankę NW za " Dianę "

lovvelas

Nie ma szans na Złotą Malinę. Przynajmniej tak myślę. Biografia Grace Kelly to coś zupełnie innego. Widać to już w zwiastunie, który jest niesamowity. Mimo że nie przepadam za kinem biograficznym, nie mogę się doczekać.

A co do nominacji... może nie otrzyma jej za "Grace księżną Monako", ale "The Danish Girl" (o ile powstanie jeszcze w tym roku) jest wielkim projektem i kto wie, może się uda.

CasperChase

Życzę jej nawet 2giego Oscara za " Grace "
ale nie wiem czy akademia weźmie ją pod uwagę ,
co do " The Danish Girl " to już od 2 czy 3 lat czekam na produkcję i się przedłuża ,
miała by szanse na nominację ale zanim powstanie film już wiele innych z podobną
tematyką się przewinie jak z Glenn Close .

lovvelas

Nicole w jednym z wywiadów coś wspominała o pracy nad nowym filmem. Było to po wyjściu zwiastuna do "Grace", więc albo jest to "Queen of the Desert", albo "The Danish Girl". Oba zwiastują powrót Kidman to formy i wznowienie Oscarowej passy.

Według mnie po tych wszystkich operacjach plastycznych wspięła się na wyżyny. Wygląda niesamowicie (według mnie wcale nie sztucznie), a jej mimika twarzy zmieniła się niemal nie do poznania.

Wystarczy spojrzeć na "Drogę do zapomnienia"- choć nie jest to wielka rola, bez wątpienia na poziomie tych sprzed lat.

CasperChase

Ja ciągle zmieniam zdanie o niej , jakieś 10 lat temu ją uwielbiałem jako aktorkę , podziwiałem świetne role i jej czasy
jako kobieta mnie się wtedy nie podobało , inny gust miałem , dopiero od niedawna zacząłem doceniać jej typ urody
wcześniej gustowałem w Kate Winslet która jest przeciwieństwem urody Nicole , ( wysoka , szczupła co w takim wieku
tylko zasługuje na uznanie , że zachowała urodę , sylwetkę , zadbana , itd ) nawet zmieniłem zdanie o botoxie , to dobrze , że o siebie dba , w wieku 47 lat wygląda lepiej niż niejedna 20latka ,
za to Kate mi się przestała podobać , nie chcę nikogo urazić ale dla mnie ona nie ładnie się starzeje , już wolę twarz bez zmarszczek :)
co do ról " Drogi " jeszcze nie widziałem a myślę , że jeśli nie za Grace to za " Queen of the Desert "ma szanse na Oscara :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones