Niels Schneider

7,4
1 263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Niels Schneider

Zgadza się?

http://www.google.pl/images?client=opera&rls=pl&q=niels+schneider&oe=utf-8&chann el=suggest&um=1&ie=UTF-8&source=univ&sa=X&ei=y41wTdOCE4vGswauiNWADw&ved=0CC0QsAQ

BUNCH

nie ?

pawlaczzz

Jak nie wiesz, to nie pisz.

BUNCH

racja, podobny. szczególnie, gdy się uśmiecha.

BUNCH

Może na zdjęciach, ale widząc go w filmie w ogóle nie mam takiego skojarzenia

użytkownik usunięty
BUNCH

Też to zauważyłam. Niektóre miny mają podobne.

BUNCH

chyba z palcy u stóp

paciazdw

faktycznie, klon. oglądałam wyśnione miłości i widziałam młodego roberta :>

MelanieJoyce

Tak, też to właśnie obejrzałam, jak się uśmiecha to jest naprawdę podobny.

MelanieJoyce

"młodego roberta"? w końcu pattison jest taaki stary

violet_duck

nawet kiedy się porówna zmierzch i przed świtem różnica wieku jest bardzo widoczna. młody pattinson to cedric doggory

MelanieJoyce

Hmm... Ja nie zauważyłam wielkich różnic, o ile jakieś w ogóle zauważyłam. Poza tym między tymi filmami jest tylko 3 lata różnicy. Czy to aż tyle, żeby rozgraniczać wiek pattinsona na miana "młody" i "stary"? Nie sądzę żeby to różnica wieku w tych dwóch filmach dawała takie wrażenie... raczej inna charakteryzacja albo coś w tym stylu. W "Potterze" faktycznie, może wygląda młodziej, ale powiedziałabym że nieznacznie. I w tym miejscu nie umiem ocenić, czy nie jest to większa zasługa odpowiedniego makijażu, w końcu miał tam zagrać nastolatka.
Młoda to była Kirsten Dunst w "Wywiadzie z wampirem" na przykład. O tym, że pattinson był młody w "Zmierzchu", czy w "Potterze" powiem najwyżej za 20 lat.
Chociaż w sumie co za różnica, skoro, w przeciwieństwie do przysłowiowego wina, im starszy nie jest wcale lepszy...

BUNCH

Niels jest o niebo przystojniejszy od Pattinsona. Ja nie widzę podobieństwa.
Nie róbcie tego i ich nie porównujcie.

LubieWieszaki

Oczywiście, że jest przystojniejszy :) Ale trzeba przyznać, że jeden ma coś z drugiego. Tak jak wcześniej napisałam - uśmiech.

BUNCH

Pattison to przy nim plebs.

alex_67

o tak, zgadzam się z Tobą :3

BUNCH

Zgadza sie ;)

BUNCH

matko bosko, NIE. przynajmniej w moim odczuciu to zupełnie inny typ urody.

BUNCH

może odrobinę, ale nie zorientowałam się, Robert jest obleśny, a Niels to największy przystojniak jakiego widziałam

BUNCH

Są bardzo podobni.

BUNCH

Mi tam bardziej Louisa Garrela przypomina :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones