Nikodem Rozbicki

5,8
5 835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikodem Rozbicki

Cieszę się, że do filmu czy seriali wchodzą nowe twarze, ileż można patrzeć na te same oklepane gęby? Dajcie szansę młodym!

Blue_Angel

Nooo, zgadzam się z Tobą w 100%. Mamy młodych, zdolnych aktorów, dajmy im szansę. :) Nie mogę się doczekać Bejbi Blues... mam nadzieję, że to nie będzie coś w stylu Big Love. A chłopakowi tylko życzyć powodzenia. !

Blue_Angel

Dokładnie ! A nie oglądać niby inne filmy a w kółko polscy aktorzy non stop ci sami ! dobrze , że wzieli tak po prostu dp filmu nastolatków bez niczego skonczonego związanego z filmu. Przynajmniej mogli się wykazać co potrafią. Aktorzy naprawdę super , potrafią wcielić się w role. Ale to trzeba obejrzeć ^_^ poleecam.

fukxittd

Dobrze, ale dlaczego nie dadzą szansy młodym aktorom, tylko jakiemuś gówniarzowi co na aktorstwie się tyle zna ile ja na tajskiej sztuce walki na kije?

MagdalenaPatterson

Ciężko znaleźć 19-latka po szkole aktorskiej.

qgrudziaz

No to nie szuka się, i nie robi filmów z "nowymi bożyszczami" co to skończą w kiepskich komediach albo...słuch o nich zaginie.

MagdalenaPatterson

To jak obsadzisz role licealisty nie szukając 16-19 letniego aktora? Należy w ogóle zrezygnować z filmów z młodzieżą i o młodzieży?
Jak skończy w kiepskich komediach, no cóż trudno, ale ktoś w nich musi grać skoro powstają, jeśli słuch o nim zagnie to pewnie dlatego że uzna że aktorstwo nie jest tym co chce robić.
A fakt że ktoś taki staje się bożyszczem nastolatek to nie wina jago, a durnych nastolatek.

qgrudziaz

To jeśli już, prosiłabym o szukanie osób mających coś więcej niż śliczną buzię/grzyweczkę czy co tam jeszcze dziewczęta młode lubią

Co do fanek, racja. Rzygać się chce. Ilość rzucanych w niego majtek i słanych całusów jest na ogół przesadzona,,,

qgrudziaz

Bardzo często nastolatków grają aktorzy o 4-5 lat starsi w rzeczywistości.

fukxittd

To nie są aktorzy, dziecko, a amatorzy, którzy się niczym nie wykazali :)

użytkownik usunięty
Blue_Angel

Był Gierszał, potem Rozbicki, teraz na tapecie jest Ziątek z Kamieni na Szaniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones