Nikolaj Coster-Waldau

8,3
25 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikolaj Coster-Waldau

W Grze o Tron przypomina mi on Księcia z bajki ze Shreka. I nawet czasem podobnie się zachowuje ;)

stefm007

:O dopiero zobaczyłem, że podobny temat istnieje. :P Hehe, a myślałem, że tylko ja mam takie wrażenie ;)

stefm007

Identyczne wrażenia miałam! Hahaha, od razu mi się skojarzyło z Księciem z Bajki xD Blond włosy i wypucowana zbroja ;P

Little_Green_Bag

ze mną dokładnie to samo :D

tomalek_1447

I ze mną :P

stefm007

Prince Charming jak żywy :D Jak go pierwszy raz zobaczyłam w serialu, dokładnie to samo skojarzenie ;)

Sol

haha :D cieszę się ,że nie tylko ja miałam takie wrażenie....wypisz wymaluj ON :)

stefm007

http://images4.fanpop.com/image/photos/22700000/Jamie-Lannister-Prince-Charming- game-of-thrones-22751151-280-476.gif
i
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ljvds5rhj11qbndjvo1_400.gif

mysle ze to wystarczajaco mocno pokazane jak bardzo sa do siebie podobni:D

Justine_3

normalnie rewelacja! dokładnie te dwa momenty mi się skojarzyły...

Justine_3

genialne!

Justine_3

Hahahaha ! Dobre xD Mnie też się wydawało, że to tylko moje subiektywne spostrzeżenie, ale widzę, że Nas tu całkiem sporo;p

Justine_3

haha :D Naprawdę dobre ;)

stefm007

mi z kolei także przypomina Aarona Eckharta, czyli Harveya Denta z "Mrocznego rycerza"

sigane

Dokładnie!

sigane

Ja przez jakiś czas myślałem, że to jedna i ta sama osoba gra te role.

użytkownik usunięty
stefm007

Też mi się tak skojarzyło :)

stefm007

a własnie chciałam założyć taki temat :D:D

stefm007

A mnie z kolei kojarzy sie z tym aktorem http://www.filmweb.pl/person/Denis+Leary-2997 . Tylko ten tutaj jest jakby mlodsza wersją Denisa.

stefm007

Zgadzam się :) I tak samo nawet działa na nerwy ;P

stefm007

I to podobieństwo postaci odbiera całą patetyczność knującego Lannistera. Człowiek się śmieje bezsilnie, ale cóż zrobić? :)

stefm007

To samo pomyślałam , gdy go zobaczyłam

stefm007

Uderzające podobieństwo;p Również od razu je dostrzegłam ;) Ciekawa jestem czy też stosuje błyszczyk truskawkowy Oo...

stefm007

haha dokładnie! zastanawiałam się kogo on mi przypomina, ale nie mogłam go skojarzyc. Jego uroda świetnie się wpisuje w bajkowy kanon:)

stefm007

Poczekajcie na 2 sezon ;). Kto czytał książkę ten wie, jakim "księciem z bajki" jest Jamie Lannister :). Miał być taki, blond przystojny rycerz z wyglądu, a z charakteru...no coż, polecam całą sagę na papierze. No a poza tym, takie odnoszenie czegoś co się ogląda, do czegoś co się już widziało jest, wybaczcie, po prostu głupie (i to jeszcze do Shreka :O ).

majkellz

A odnoszenie się czegoś co się ogląda, do czegoś co się już czytało, jest absolutnie genialne :P

AnnAntonina

"A odnoszenie SIĘ czegoś co się ogląda, do czegoś...". No "genialna" konstrukcja logiczna zdania. Ale ponieważ domyślam się (genialnie), do czego pijesz, to Ci odpowiem. Serial jest na podstawie powieści. Castingowcy dobierali aktorów, na podstawie OPISÓW postaci z powieści. Porównywanie OPISU do WYGLĄDU, jest ni to genialne ni to głupie, po prostu jest porównaniem. Porównywanie dwóch różnych postaci, podobnych tylko wizualnie jest głupie, bo patrzysz na jakąś rzecz przez pryzmat rzeczy zupełnie innej i nijak się do niej nie odnoszącej. Widzisz tę subtelną różnicę?

majkellz

Nikt nie porównuje na siłę postaci z filmu animowanego i serialu charakterologicznie, po prostu ludziom się kojarzy z wyglądu. Tyle. Czy mam urządzać samobiczowanie i nazywać się idiotką, gdy jakiś aktor przypomina mi innego aktora grającego zupełnie inną rolę w zupełnie innym filmie? Nie sądzę. :)

milkaway

Brawo:)

użytkownik usunięty
stefm007

Mam to samo wrażenie:)

użytkownik usunięty
stefm007

Nic dodać, nic ująć xDD

stefm007

dokładnie! od razu jak go zobaczyłam to pomyślałam Książe z bajki! i też Aaron Eckhart ;P

stefm007

Właśnie chciałem założyć podobny temat xD

stefm007

faktycznie, moim zdaniem idealnie pasuje do roli rycerza

stefm007

dopiero się zaprzyjaźniam z GOT ale chciałem sprawdzić... widzę że to skojarzenie jest bardzo powszechne :)

stefm007

Gdy go zobaczyłam pierwszy raz, pomyślałam o tym samym! Ma identyczną fryzurę

stefm007

ile jeszcze takich samych tematow i tych samych odpowiedzi?

stefm007

No co Wy głupoty gadacie. To Chris Carmack jest księciem ze Shreka ;)

stefm007

Dokładnie to samo pomyślałem gdy oglądałem GoT :D

stefm007

A myślałam, że tylko ja tak mam... Zwłaszcza włosy mają podobnie ufryzowane :)

stefm007

Ta grafika też dobrze oddaje podobieństwo ;) :
http://i.chzbgr.com/completestore/2011/6/21/235b3172-fcaa-4367-9ed9-89d205635697 .jpg

stefm007

też z mężem zauważyliśmy podobieństwo do Księcia z Bajki :P

stefm007

jak zechcą nakręcić Shreka w wersji nie animowanej rolę księcia z bajki wiadomo kto dostanie. wypisz wymaluj synuś mamusi hihihi

stefm007

Mam to samo :))

jizaas

Ja też :) od razu mi się skojarzył.

stefm007

Na szczęście już przestał i mogę z czystym sumieniem napisać, że uwielbiam Jaimego Lannistera :) Bo jest pokręcony, cyniczny i złośliwy, ale nie okrutny, bo pod maską 'królobójcy' siedzi w nim całkiem sporo dobroci. Im dłużej jest z daleka od ukochanej siostrzyczki, której faktycznie jest wierny jak pies (ona się marnie odwdzięcza), tym szlachetniejszy się wydaje. No i jak dla mnie, jak go już ze złotej zbroi wyciągnęli i obtoczyli w błocie, i cała masa 'kędziorków' mu się zawija, a brakuje mamusi do ich przylizywania, to zrobił się o wiele apetyczniejszy :)

Moni_11

Myślę, że Wasze skojarzenia nie sa przypadkowe ;) Gdzies czytałąm jak sam autor mówił, że w pierwszym sezonie wzorował sie właśnie na Księciu ze Shreka i wszelkie podobieństwo Jamiego do bajkowego księcia jest jak najbardziej zamierzone ;)

karolinaj89

Dokładnie, wywiad jest tutaj - http://www.youtube.com/watch?v=FTa5gJpVHho

stefm007

ale jaja ze osob myslacych w ten sposob jest wiecej :) od razu jak go zobaczylam ,pomyslalam-ksiaze z bajki! podobienstwo tak daje po oczach ze chyba jednak rzeczywiscie musi byc jakis zamierzony zwiezek miedzy postaciami :)

Nymphooo

Dokładnie to samo skojarzenie ! Szczególnie jak się uśmiecha lub zarzuca włosami ^^

stefm007

właśnie przypomina Księcia z bajki ze Shreka i nie wiem czemu ale mi przypomina też tenisistę Davida Ferrera,wczoraj oglądałam jego mecz z Nadalem i dopiero wczoraj po tylu meczach oglądanych z Ferrerem zorientowałam kogo mi on przypomina :D

stefm007

ha dobre ;) i trafne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones