Nikolaj Lie Kaas

7,9
6 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikolaj Lie Kaas

Dlaczego w żadnym sklepie nie ma filmów z jego udziałem?? Dlaczego u nas z zagranicznych produkcji znależć można jedynie filmy amerykańskie?? To jakaś paranoja...

użytkownik usunięty
kraken_a

rzygam juz amerykanskimi filmami reklamowanymi na mega-plakatach, ktore nawet siedmioletnie dziecko potrafi przewidziec - zyjemy w Europie - po co przyjmujemy tyle tego shitu zza oceanu? na szczescie sa szybkie lacza i mozna nadrobic zaleglosci.. a ten aktor pierwsza klasa!

kraken_a

Ja też się zastanawiam. Sam kocham skandynawskie produkcje, więc wiesz...

BUNCH

To tak jak ja!!!bardzo mi przykro że tak mało wybitnych filmów trafia do kin... Tylko amerykańskie "telenowele"

kraken_a

Ponieważ:

1. Na tego typu filmy nie chodzi się do wielkich multipleksów ani nie kupuje wypasionego systemu kina domowego, tylko ogląda w kinie studyjnym i system głośników 1000.1 jest nie potrzebny.

2. Nie pochłania się przy tym tony pop-cornu ani nie sączy słynnego odrdzewiacza, tylko co najwyżej kulturalnie kanapeczki i piwo z małego browaru (ew. aromatyczna herbatka)

3. Mimo, że akurat ta pozycja do wyjątkowo trudnych nie należy, jednak dla większości społeczeństwa maksymalnym poziomem jest American Pie

4. Nie stoją za tym ogromne koncerny, które mogły by tu zastosować product placement i tym samym zwiększyć reklamę.

5. Nie nakręcisz na jednym scenariuszu 10 następnych części, nie zrobisz serialu i wersji 3D HD.

6. Po co promować sztukę/kulturę. Głupim społeczeństwem łatwiej manipulować i wyciągać więcej kasy.

ergo: nikomu się to po prostu nie opłaca.

napster_5

smutne to, ale prawdziwe

napster_5

Przykre to! Sama wolę takie produkcje :wyszukane z fajną fabuła - ktore maja to cos! Skandynawia rzadzi -uwielbiam! Druga szansa, Ardeny, Bracia (tylko nie amerykański remake), Kobieta w klatce, Łowcy bażantów, Polowanie , Wybawienie, Tajemnice Bridgent czy Hiszpańskie Stare grzechy mają długie cienie... albo kontrowersyjny Xawier Dolan uwielbiam jego filmy : kultowy Mommy, Na zawsze Laurence, Wyśnione miłości nie uświadczysz w kinach czyt.multipleksach! Jak dobrze że istnieją kina studyjne i tam w skupieniu można oddać się tylko oglądaniu! A ile filmow nawet do Polski nie wchodzi! :/ Szkoda!

kraken_a

Stary to wpis, mam nadzieję, że już wiesz i obejrzałaś na CDA filmy z jego udziałem.. Jest tam kilka...Pozdrawiam.

kraken_a

Co Ty amisz jestes? Że filmy w sklepie kupujesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones