Nora-Jane Noone

7,2
1 088 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nora-Jane Noone

No bez kita ta dziewczyna jest boska....z tym ze lepiej wyglada z krotkimi wlosami...cud,miod i orzeszki:)

lomai_2

zgadzam sie !!! w zejsciu wygladala rewelacyjnie

lomai_2

widziałam ją w "Siostrach magdalenkach" i musze przyznać że ma niesamowite oczy...

smerfetka

Wg. mnie wyglądała tam jak chłopak. W ogóle ma męskie rysy twarzy.

Mavelius

Ta i pewnie jest ciotą, tfu.

lomai_2

widziałam ją w "Siostrach magdalenkach" i musze przyznać że ma niesamowite oczy...

smerfetka

Pierwszy raz widziałem ją w Zejściu i tam wyglądała super! Szkoda tylko, że jej postac dożyła tylko połowy filmu :(((

kakihara_2

Ona wygląda ślicznie w długich włosach , kobiety w krótkich są zbyt męskie :/

smerfetka

ZAYEBISTE OCZY !!

lomai_2

Dokładnie w krótkich włosach super wyglądała

lomai_2

Masz rację, jest baaardzo piękna. W filmie "Siostry Magdalenki" wygląda cudownie. Dawno nie widziałem piękniejszej aktorki :).

Mariusz005

W krótkich wygląda pięknie ^^`
w długich to nie ta sama dziewczyna <3

alegz

nie kojarze panienki z krótkimi włosami. W Doomsday grała z cała wymalowana twarzą ... dosłownie ! I rzuciła się w oczy lecz szczerze mówiąc za wiele sobie tam nie pograła bo zaraz ją ścieli :P

lomai_2

Zgadzam się w 100%, w Siostrach Magdalenkach była prześliczna. Jej uroda nasuwała mi skojarzenia z Audrey(Sherilyn Fenn) z Twin Peaks;)

Hanss

Tak ! Chciałem już to pisać, a tu proszę ktoś mnie ubiegł ;)

lomai_2

Mi się podobają jej oczy, podczas filmów z Nią zawsze na jej piękne,
wyraziste, duże oczęta.

Turczyslaw

"Jej uroda nasuwała mi skojarzenia z Audrey(Sherilyn Fenn) z Twin Peaks;)"
Miałam takie samo skojarzenie. Fenn jest (była) jednak piękniejsza. W Noone podobają mi się oczy, czarne brwi i włosy, reszta jest nieciekawa, gdyby nie te oczy to uważałabym osobiście, że jest brzydka. Ma w sobie jednak to "coś" co mnie przyciąga i fajnie mi się na nią patrzy... Ona nie jest piękna, ona jest seksy :)

kasiaaa7891

No właśnie, ja tak samo! Automatycznie myśli przekierowywane w stronę Twin Peaks. Szkoda, że nie widzimy jej w filmach, które są warte obejrzenia.
W każdym razie, jestem pod wielkim wrażeniem jej OCZU. Tak, przede wszystkim oczu.
:)

BabciaSchiza

Podobna trochę do Laury Palmer z "Miasteczka Twen Peaks".

lomai_2

Kurfa, mi się ona nie podoba ni w ząb. Zresztą, każdy ma inne gusta ;-)

lomai_2

Boska to jest woda z Lichenia ;) ale ma w sobie coś

lomai_2

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam ją w "Siostrach Magdalenkach", gdzie uchodziła za piękność, zastanawiałam się gdzie oni mieli oczy, żeby takie brzydactwo miało być pięknością - wyłupiaste oczy, końskie zęby i lekko tępy wyraz twarzy. Po latach zobaczyłam ją w "Sprawach Jacka Taylora" i zdecydowanie zmieniłam zdanie. Nie wiem, czy to kwestia makijażu, różnicy kilku lat, czy czego, ale obecnie wygląda fantastycznie. Aż miło popatrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones