Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
20 963 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

a nie troki od kaleson jak większość męskiego społeczeństwa, szkoda że takich tak mało.

ankha74

żeby byli prawdziwi faceci, muszą być prawdziwe kobiety. żeby byli rycerze muszą być damy.. jasne jak słońce-uogólniania to broń obosieczna..

everyman84

Zgadzam się! Kobiety w dzisiejszych czasach sa niestety strasznie puste!

Tak, jestem kobietą :)

karmelowakawa

Nie wszystkie ale pełno pustych. Ale to dla tego że w dzisiejszych czasach są komputery,internet czy telefony. Świat głupieje przez to a inni zarabiają.

ankha74

Yep!

ankha74

Zgadzam się, jest diabelnie seksowny ;> I co z tego, że jest w wieku mojego ojca? Who cares? ^^

ankha74

Oh jest świetny :D :D <3 uwielbiam go. ! jest mega przystojny a ten daryl matko :D <3 uwielbiam nawet tego brudnego daryla we krwi i błocie. :D

ankha74

No jak ktoś lubi zatłuszczonych, śmierdzących facetów, to owszem jest to prawdziwy, seksowny samiec. Podobnych spotkać można pod budką z piwem. xP

Dark_Incubus

obyś był tak zatłuszczony i śmierdzący jak Norman..powodzednie masz na następne 100 lat!!

ankha74

Strasznie źle mi życzysz. I zaperzasz się tak jakbym Ci rodzinę harmonią zabił. Aż smutno, no ale gusta są różne. W takim razie życzę dobrego smrodu, tłuszczu i sera spod napletka. Na zdrowie.