O.S.T.R.

Adam Andrzej Ostrowski

7,1
56 ocen muzyki
powrót do forum osoby O.S.T.R.

do hip hopu jest chyba za duza, chorobliwa i nieuleczalna. ale utwór "kochana polsko" uwazam za dzieło sztuki. niesamowity artyzm i siła.

duende_2

Do rapu, bo tym jest ta muzyka, chyba, że nie lubisz breakdancu, czy beatboxu, to wtedy owszem hip-hopu.

Tiw

nie lubie i rapu i breakdancu i beatboxu( i nie mam tego zdania za krótko)

duende_2

Nie będe starał się Ciebie przekonywać, w końcu nie każdy musi lubieć to co ja, ale ten "rap", który puszczają w MTV, czy VIVIE (Tedunie, 50 centy i inne gówna) nie umywa się do naprawde dobrego rapu, w którym raperzy nie chwalą się jakie dupy przelkecieli i jakimi furami jeżdżą, (O.S.T.R., Łona....)tacy tworzą naprawde dobrą muzykę. To tak ogólna wypowiedź na temat rapu polskiego, troche się zagalopowałem.

Pozdrawiam

Tiw

Zmazik ma racje.
Ostrego dobry kawałek jeszcze jest "To ja mam flow" z płyty POE i Ja tu tylko sprzątam

Hazers

Tak się składa, że OSTR ma sporo dobrych kawałków (wg. mnie znaczną większość z tych, które nagrał), więc to Twoje stwierdzenie Hazers jest dosyć dziwne, zwłaszcza że nie ma nic wspólnego ze wcześniejszymi wypowiedziami. Teraz ja się trochę zagalopowałem ale zawsze rozwalają mnie teksty typu " Z 2 Pac'a fajne jest też Changes" albo "Z Queen dobry jest tez We Are the Champions" :D

gumis_3

A sokół jest hujowy bo nagrał W Ałcie. Oł dżizys.
10-> Synu. *;

ntx

Co to takiego to ałto? :D.

IMO O.S.T.R. jest najlepszym polskim MC, freestajlowcem i wraz z DJ HAEMEM produkuje świetny rap. Mój numer jeden. Właśnie słucham najnowszej płytki " Tylko dla dorosłych" i już mam klika kawałków, które dodam do długiej listy ulubionych produkcji tego pana.

duende_2

OSTR to dla mnie najlepszy raper! Uwielbiam go. Śpiewa o prawdziwym w życiu w Polsce! (Ja juz 19 lat w tym syfie... :)

Arturjo

OTRY nie prxebije kochanej polski calej plyty bo tam w tam tych kawalkach jest ogarniety klimat wbity wsetke z nailepszymi tektastami OSTR jakie slyszalem grzech za grzech ldz miasto czy bol doswiadczen one do dzisiaj wyrywaja z butow

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones