Olga Bołądź

7,0
24 195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Bołądź

Ponadto bradzo nieciekawa z wyglądu, szpetnawa jakaś.

scarlet147

To fakt, szpetnawa co nieco.

Til

Nieprawda ma to coś w sobie i jest jedyna i niepowtarzalna,jak Bóg...i co wy na to internauci macie jakieś swoje,głupie argumenty??

panborysek

Jeżeli uważasz że ona jest ładna to ci współczuję tak fatalnego gustu

scarlet147

Nie tobie jest dane oceniać czyjś gust,jak się innym podoba to ich sprawa,mnie osobiście nie.I wcale nie jesteś obiektywna jak twierdzisz w kolejnych postach.

scarlet147

Jeśli chodzi o urodę Pani Olgi to nie mam wątpliwości, jest jedną z najpiękniejszych aktorek Polskiej sceny młodego pokolenia, musisz mieć kłopoty ze sobą patrząc co rano w lustro skoro wypisujesz takie głupoty.

tomkomp

Daj sobie spokój nie broń jej tak to jest obiektywne stwierdzenie nie mam problemu ze sobą po prostu obiektywnie stwierdzam jedną z najpiękniejszych aktorek to jest Karolina Gorczyca i Marta Żmuda Trzebiatowska

scarlet147

Też ją obronię co ty się tak do niej przyczepiłaś jak rzep psiego ogona może i są ładniejsze ale Żmuda to aktorskie drewienko przypomnę ci ,że w aktorstwie liczy się głównie talent (patrz Agata Kulesza), za to Olga jest ładną dziewczyną i zdecydowanie talent posiada potrafi wczuć się aktorsko w role ba lubiłam na nią patrzeć jak tańczyła w Tańcu z Gwiazdami u niej nie tylko kroczki ale i emocje prawdziwy teatr tańca w tangu, american smooth czy w paso doble a to wyższa szkoła jazdy złączyć taniec ze sztuką aktorską i to udało się Kasi Glince, Agacie Kuleszy, Joannie Moro i właśnie Oldze.Po za tym dziewczyna nie boi się wyzwań czekam na jej rolę w nowym filmie kryminalnym Patryka Vegi do której to zgoliła włosy.

użytkownik usunięty
scarlet147

Nie powiedziałabym, żeby była brzydka, ale jakiegoś szczególnego talentu aktorskiego, to ona nie ma.

scarlet147

Ej, lala - powtarzasz się. Jak na razie jesteś jedyną osobą, która rzuca tu na Olgę kalumnie - że brzydka, źle gra itd. Wyluzuj może i daj sobie siana, OK?

scarlet147

Ja też tak na początku uważałam ale z czasem się do niej przekonałam i teraz nawet zaczynam ją lubić bo nie jest pusta jak niektóre polskie aktorki

scarlet147

Nie rozumiem czemu zaśmiecasz forum tego typu uwagami, które nic nie wnoszą. Komentowanie wyglądu to jest chamstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones