Olga Bołądź

7,0
24 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Bołądź
Elwirka10

wzrost: 170 cm.
Według Ciebie to jest dużo?

1992kamil

No jak na kobietę to dość dużo, a Olga faktycznie na tyle nie wygląda.

sandia23

Według mnie dużo jak na dziewczynę to byłoby 180 cm, a 170 cm to taki normalny kobiecy wzrost. No ale może ja spotykam same przerośnięte mutanty.

1992kamil

Nie zrozum mnie źle, bo nie uważam że to jest jakiś zły wzrost. Po prostu sama mam 170cm i Olga na serio wydawała mi się niższa.

Elwirka10

W "Służbach Specjalnych" jak sama twierdzi ważyła 50-52 kg. Gdyby miała 170cm wzrostu i 50 kg to miałaby niedowagę i żadnych szans na widoczne mięśnie (zwyczajnie by ich nie miała na tyle pokaźnych). Moim zdaniem wygląda na ok 160 cm wzrostu.

strofka

Wskaźnik BMI: 18.0
Niedowaga < 18,5
Waga w normie 18,5 - 24,9
Jednak jest to dla zwykłej osoby, nie ćwiczącej :-)
Mięśnie będzie widać bez problemu :-p

Elwirka10

jest bardzo drobna dlatego tak się wydaję i ma normalne proporcjonalne nogi do ciała (czasem kobiety które maja 160 ale mają długie nogi wydają się wysokie na zdjęciach lub telewizji) ja mam 173 cm i jestem bardzo z niego zadowolona lepszego wzrostu wymarzyć sobie nie mogłam mam przyjaciółkę która ma tyle samo wzrostu ale ma bardzo długie nogi i każdemu się wydaję że jest dużo wyższa

Elwirka10

Właściwie może mieć tyle wzrostu, też mi wygląda na małą, ale u Hanny Konarowskiej wpisane jest 166, a w filmie "Nad życie" była ona odrobinę niższa od Olgi :) Wszystko się zgadza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones