Olga Bołądź

7,0
24 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Bołądź

nie dość że kiepska aktorka to jeszcze w dodatku brzydka

użytkownik usunięty
scarlet147

NIE ZGADZAM SIE! JEST FENOMENALNA I ŚLICZNA

scarlet147

Na jakiej podstawie stwierdzasz, że to 'kiepska' aktorka?

scarlet147

Nie napiszę, że jesteś głupia, bo nie wypada tak pisać. Ale powiem Ci jedno - po filmie NAD ZYCIE śmiem twierdzić, ze to prześliczne dziewczę. I nieźle grające - także w Czasie Honoru.
czyżbyś jako ludzka samica była zazdrosna? To współczuje Pani.

TheThing

To że mi się ktoś nie podoba z urody to powód aby naskakiwać? Nie muszą mi się wszyscy ludzie na świecie podobać. Gdyby jakiemuś człowiekowi podobali się wszyscy ludzie na świecie musiałby być mocno zdesperowany

scarlet147

idac tym tropem, to ze ci sie ktos nie podoba to nie jest powod by sie tym dzielic. musisz byc mocno zdesperowana jesli myslisz ze kogos interesuje twoje zdanie na temat czyjejs urody

scarlet147

To fakt, w krótkich włosach wygląda szpetnie.

scarlet147

brzydka rzecz wzgledna .. ma po prostu nie typową urodę
samemu trzeba być modelem żeby tak innych oceniać...dawaj fote :P

scarlet147

brzydka, to ona napewno nie jest.
Ale ma zapewne wiele takich komentarzy, jak wszystkie inne atrakcyjne kobietu polskich mediów.

użytkownik usunięty
kreyzoll

dokładnie. Ładna kobieta. moim zdaniem ma nietypowa urode

scarlet147

no tak, przecież każda kobieta powinna być piękna, ładnie się uśmiechać i nosić sukieneczki, bo celem jej życia jest sprawianie radości innym. ładna czy brzydka - świetne kryterium oceny. przecież o to chodzi w całym filmie! skarlet, rozpędź się, a ściana sama cię znajdzie.

scarlet147

Zgadzam się w 1000000%.
Nie dosyć, że kiepska to teraz ma kompletnie fryzurę niedopasowaną. Co ona z sobą zrobiła. Boże. :/
Z urody też mnie się nie podoba. Jak dla mnie jest brzydka.

Ertix_Poke

Mam identyczne zdanie o Pani Różczce i kogo to obchodzi ??? :P :P

mukao2

No właśnie Twoja opinia nikogo nie obchodzi.

scarlet147

Nie dość,że piękna kobieta, to jeszcze zdolna!!!!!! A takie prymitywy jak ty, nie powinny zabierać głosu.

scarlet147




jest
sup
er laleczka

scarlet147

szalu nima

tomek_66

Jedna z lepszych aktorek młodego pokolenie, wykształcona w tym kierunku wiec nie udaje aktorki jak duża część "aktorów".
Włosy ścieła do roli w filmie, co świadczy tylko że nie jest próżna i potrafi się poświęcić.
Lubię ją.
Za grę aktorską a nie za to czy jest ładna czy brzydka. To pojęcie względne.

scarlet147

REWELACYJNA ! PEŁNA WDZIĘKU ,KLASY I NATURALNOŚCI ! FAJNY CZŁOWIEK : http://player.pl/programy-online/w-roli-glownej-odcinki,41/odcinek-8,olga-boladz ,S14E08,33096.html

tulku

A TU WYGLĄDA MAGICZNIE : https://www.facebook.com/olgaboladz/photos/pcb.10153141003641151/101531410000411 51/?type=1&theater

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones