Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 563 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde
Mathias_13cool

przypatrz się dobrze i napisz czy widzisz,bo dla mnie to żadne
http://www.filmweb.pl/person/Yvonne+Strahovski-727313
http://www.filmweb.pl/person/Olivia+Wilde-159055

barzaw

No wiesz, wypadaloby przejrzec wiecej, niz jedno zdjecie
http://www.filmweb.pl/person/Olivia+Wilde-159055#picture-1
http://www.filmweb.pl/person/Yvonne+Strahovski-727313#picture-13

Mathias_13cool

jak jest to minimalne, ale poprzednik porównywał do Jolie więc ... :D

maximus_

Umowmy sie tak - ty widzisz minimalne, ja widze duze.

Mathias_13cool

typ urody- inny
kolor włosów- inny
nos- inny
usta- inne
kolor oczu- inne
brwi- inne
minimalny podobny owal twarzy
no i obie mają cycki jakby sie już na maxa uprzeć :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mathias_13cool

"Zauwazylem za to kolejne podobienstwo, mianowicie Twoje do meduzy (obydowoje nie posiadacie mozgu)"

haha cipka internetowa pokazuje pazurki (a nie argumenty) no powarcz sobie trochę bo pewno w realu jesteś zerem i nie masz na kogo ...

maximus_

Nie potrzebuje sie dowartosciowywac dissujac osobe uposledzona umyslowo, na cel wybralbym sobie zapewne czlowieka z IQ powyzej 70, wiec niestety sie nie kwalifikujesz.

Tak jestem zerem, internetowy psychologu.

Mathias_13cool

"Tak jestem zerem, internetowy psychologu."

przyznanie się to pierwszy krok w leczeniu ;)




maximus_

A umiejetnosc zrozumienia sarkazmu to pierwszy krok w znalezieniu znajomych, ktorymi zapewne nie grzeszysz

Mathias_13cool

jak masz na myśli takie pipki jak ty to masz rację, idź sie zrelaksuj włącz sobie "dżastina pibera" załóż różowe rurki i zrób makijaż, nie pisz za dużo bo rodzice internet odetną ;)

maximus_

Widze, ze nie odrozniasz rzeczywistosci od miejsca, w ktorym sie znajdujesz. Wiem, ze na co dzien masz do czynienia glownie z gimnazjalistami, ale w internecie mozesz sie natknac na roznej masci ludzi. Rowniez na takich, bedacych starszymi i madrzejszymi od ciebie (to ostatnie to jednak zaden wyczyn), ktorym zarazem nie imponuja teksty zaimportowane z podstawowki.

P.S.Brawo za oryginalnosc w sferze hejtowej na biebera.
I nie wszyscy (tak jak to bedzie w twoim przypadku) mieszkaja z rodzicami do usranej smierci

Mathias_13cool

świetnie, zatem mogę mieć nadzieję że uwolnię się od twojej uwagi i jałowej dyskusji, zadręczaj znajomych bo sam piszesz że masz ich wielu więc na pewno jakaś ofiara się znajdzie, nawet nie odpisuj bo jeszcze doznasz uszkodzenia mózgu od uderzenia myśli jak M.Schumacher na nartach o kamień ;)

maximus_

Widze, ze umiejetnosci czytania ze zrozumieniem rowniez nie nabyles (kiedy napisalem, ze mam wielu znajomych?)
Wiesz, gdyby nie te kompleksy i fakt, ze wieksza czesc z tego, co napisalem to prawda, to juz dawno "moglbys sie ode mnie uwolnic".

P.S. Cieszy mnie, ze kazde twoje wypociny koncza sie lamerskim usmieszkiem

Mathias_13cool

"Widze, ze umiejetnosci czytania ze zrozumieniem rowniez nie nabyles"

ty również, możesz już spadać ? jak mam cie jeszcze upokorzyć ? jestem hetero, wolę kobiety i idź już spać , mam napisać drukowanymi ?

maximus_

"jestem hetero, wolę kobiety"
Cieszy mnie, ze jestes taki pewien swojej seksualnosci, ze musisz ja dwukrotnie potwierdzac.

"jak mam cie jeszcze upokorzyć ?"
Jak na razie upokorzyles...sie + swojego dostawce internetu, ktory pozwala, abys skalowal ten swiat swoimi "mondrosciami".

Chyba przegapiles godzine, w ktorej powinienes zazyc lekarstwo.








Mathias_13cool

naucz się pisać poprawnie i spadaj już bo mnie nudzisz leszczu

maximus_

Dobra, jestes idiota nie wartym zachodu.

P.S. Przyganial kociol garnkowi - "minimalny podobny", znalazloby sie wiecej bledow, polonisto, ale po co cie jeszcze bardziej dolowac. Juz wystarczajaco mocno dostales po dupie od boga.

Mathias_13cool

odpowiedz to starej jak wróci z szosy, mnie gówno obchodzą te twoje wywody cwelu

maximus_

Chcialem, ale nie widzialem twojej matki od dwch tygodni. Chyba ma zapalenie gardla...

Mathias_13cool

twoja właśnie mnie mijała jak wychodziła z agencji, mówiła że załatwiła ci pół etatu, kup wazelinę techniczną i wymyj sie

maximus_

Niemozliwa, moja nie odezwalaby sie do takiego smiecia jak ty (i pewnie kazda kobieta by tak zareagowala widzac ciebie).
Bylem w tej agencji, ale juz twoje nazwisko figurowalo na liscie plac. Byla duza znizka, bo nikt nie chcial korzystac. Moze sprobuj w wiezieniu, tam kazdym gownem sie zadowola.

Mathias_13cool

masz rację za dużo twoja stara nie gadała bo miała usta pełne, widzisz idioto jak się zakręciłeś jak mojego nazwiska nie znasz, nawet nie potrafisz pisać ripost, jak dla mnie to jesteś cieniutki bolek twój stary płakał jak cie zrobił, pewno dlatego siedzisz w sieci i wylewasz żale, porównujesz kobiety które nie są do siebie podobne bo w życiu realnym żadnej z bliska nie widziałeś, pewnie bijesz małego przy anime i czekasz aż mama wróci z agencji z pełnymi kondonami zamiast wątrobianki, to przynajmniej coś na ciepło zjesz :D

maximus_

"widzisz idioto jak się zakręciłeś jak mojego nazwiska nie znasz" Hahaha. Bijesz wszelkie granice glupoty :D
Juz nie wpomne o tym, ze zdanie zbudowala osoba, ktora miala z pewnoscia problemy z ukonczeniem podstawowki ( o ile kiedykolwiek ja ukonczyla). Ale ch*j tam ze skladnia - wazniejsza jest tresc... ktora lezy jeszcze glebiej na dnie, niz twoja polszczyzna. Ty maly zakompleksiony robaczku myslales, ze jakakolwiek z twoich nieudolnych ripost, ma jakies pokrycie w rzeczywistosci. Otoz nie. Dam ci dobra rade, nie spinaj sie tak, bo jak rozwalisz kompa to twoja rodzinka (wlacznie z toba) przez najblizszy rok bedzie miala bole odbytnicze, aby zarobic na nowego.

Mathias_13cool

może na początek ustaw se polskie znaki grymbole,bo piszesz a sam nie rozumiesz co, pewnie z telefonu bo cie na komputer nie stać :D a o bólach widzę piszesz z lubością to chyba wiesz z doświadczenia

maximus_

Zyjemy w czasach, gdzie telefony (scislej mowiac mam smartfona) sa drozsze od laptopow, wiec najpierw radzilbym obeznac sie np. w media markcie, bo juz "powoli" zaczynasz szurac o to dno glupoty.
Potem ogarnij moj profil i sprawdz z jakiego kraju cie ponizam, wtedy wyjasni sie sprawa polskich znakow.
A o bolach odbytniczych mam jako-takie pojecia, bo twoj ojciec ostatnio mi sie zalil. Chyba czeka was dluga rozmowa - "Jaki ojciec taki bekart"

Mathias_13cool

bo jesteś imbecylem i nie potrafisz ich ustawić, a to że lubisz anal to nie sądź wszystkich swoją miarą, nie każdy daje dupy w niemczech, nie ma sie co chwalić hans

maximus_

Wiem, nie kazdy. Niektorzy daja w polsce (dopisac, ze chodzi o ciebie, czy sam zrozumiesz?)
-zdanie zaczynam wielka litera, a konczymy kropka
-imiona piszemy takze wielka litera
-przed "że" stawiamy przecinek
-"a to ze nie lubisz anal to nie sadz wszystkich swoja miara" w tym zdaniu nie ma chyba zasady, ktorej bys nie pogwalcil, poczawszy od skladni, az po "sadzic swoja miara".

Doksztalc sie, pseudointeligencie

Mathias_13cool

az po "sadzic swoja miara".

nie wiem co mam sadzić, nie mam ogródka
i tak wiadomo że lubisz anal, nie ma co zmieniać temat, zdjęcie M.J. w profilu wiele mówi, on też dzieci lubił ;)
przestań napastować ludzi w tej sieci, bo w końcu cie namierzą

maximus_

Pastwie sie nad toba, bo jestes idiota i trzeba tepic "ludzi" twojego pokroju.
Sprawdz roznice miedzy pedofilia, a homokseksualizmem, a zdasz sobie sprawe (o ile nie jestes jeszcze glupszy, niz przypuszczam), ze zdanie z Jacksonem nie ma najmniejszego sensu.

Nie musisz nikogo namierzac, "hakerze". Jak chcesz moge ci podac swoj adres, kozaku. Ale co, z ojcem przyjdziesz?

P.S. Zart z sadzeniem naprawde przesmieszny.

Mathias_13cool

nie znam różnic bo jestem hetero, zacznij się leczyć zboku

Mathias_13cool

Mi ona przypomina Weronikę Książkiewicz ;)

jagarkar

Maryle Rodowicz :D

maximus_

Też. I jeszcze odrobinę Toma Hanksa :P

Mathias_13cool

Mi przypomina raczej Summar Glau --> http://www.filmweb.pl/person/Summer+Glau-141313

Anzelm

Ile osob, tyle opinii. Niektorzy tylko nie potrafia tego zrozumiec.

Mathias_13cool

Jak dla mnie zupełnie inna;) ale przypomina mi Magdalenę Różczkę...

szylakowskaj

Zgadzam się.
Choć Magda i Olivia też się od siebie różnią.

Ertix_Poke

To prawda :)

Mathias_13cool

Nie,ale do Angeliny tak:)

Mathias_13cool

Ja właśnie widzę gigantyczne podobieństwo do Iwony Strzechowskiej (polskie imię i nazwisko tej aktorki). Na początku myślałam, że to ona, ale dopiero po chwili do mnie dotarło, że to ktoś inny. Na niektórych zdjęciach aż ciężko odróżnić, a na innych podobieństwo jest zerowe. W każdym Panie mają w niektórych momentach identyczną mimikę, przez co są baaaardzo do siebie podobne. No i obie są bardzo piękne :)

Do Angeliny nie widzę żadnego podobieństwa :)

kawaleck11

W koncu :D Musialem czekac poltorej roku, az ktos zauwazy to podobienstwo. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones