Oona ChaplinII

Oona Castilla Chaplin

7,3
5 780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oona Chaplin

kobieta z całej gry o tron.

kozior

Najpiękniejszą kobietą z całej gry o tron jest dla mnie Emilia Clarke czyli serialowa Daenerys Targaryen :P

Bartiin

Ogłaszam remis. Obie miażdżą mi suty.

DamianB

Dla mnie jedna z najbrszydszych, za to z pięknym ciałem. ale twarz definitywnie do wymiany, niestety ma urodę po swojej mało urodziwej mamusi Geraldine.

Najpiękniejsze kobiety według mnie to Danny i Ros.

Binula

Jest o wiele ładniejsza od matki. Moim zdaniem ma bardzo ciekawą urodę, jest śliczna.

Claudia_9513

Bo jest młodsza, to i ładniejsza.

Binula

najładniejsza jest Cersei, od zawsze jestem fanem urody Leny Headey

salahaddinja

haha, no nieźle, przecież ona nie potrafi się nawet ładnie uśmiechnąć :D Co Ci się w niej podoba? Ta szczerba między zębami? :D

cave8

też :)


Binula

Ros? Co tam jest do podziwiania? Ciało fajne, twarz przeciętna. Zaś Talisa moim zdaniem to razem z Daenerys i Ygritte najładniejsze kobiety w GoT.

Binula

Ależ z was znawcy urody

DamianB

Dokładnie, i jeszcze ta kobieta Mansona. Swoją drogą koleś głosi umiłowanie brzydoty a przygruchał sobie ślicznotkę do grzania starych kości.

seastian

a jaką miał sobie przygruchać po Dicie von Tess bierze rozpustne dziweczki. Swoją drogą on nie głosi umiłowanie brzydoty tylko sprzeczności piękna i brzydoty stąd Marilyn Manson połączenie Marilyn Monroe i Charlesa Mansona. Poza tym nie wiem czy wiesz koleś ma pochodzenie polskie.

kozior

najlepsza to jest ruda Carice van Houten - Melisandre :)

markin

Najbardziej kobieca i sexi jest Melisandre, Cersei jest piękna ale porusza się bez wdzięku. Najpiękniejsza Daenerys Targaryen niestety nie ma tej "iskry " bożej i w sumie w ogóle mnie jej gra nie przekonuje. Za to Melisandre.. jest żywiołem. Lepsze figury on Oony miały dziewki lekkich obyczajów w zamtuzie Petyr Baelish'a.

kozior

paszczur którego na szczescie uśmiercono, kompletnie nie pasowała do gry o tron. Ma zbyt południową urodę

walkirium

Przecież jej postać w serialu pochodzi z południa.

bozon

Nie z południa tylko zza wąskiego morza, z wolnych miast.

walkirium

Sam/sama jesteś paszczurem! Pokaż swoją twarz zazdrośnico i zawistnico/zawistniku.

kozior

Zgoda!

kozior

ja uważam, że najpiękniejsza jest Mellisandre :)

kozior

zgadzam się, szkoda, że nie ona zagrała Daenerys Targaryen :) Emilia Clarke zupełnie mnie nie przekonuje :/

karin_filmweb

na daenerys chyba troche za stara :)

kozior

ALE OONA PIĘKNAA

kozior

W pełni się zgadzam! Przepiękna jest! 
Zaraz za nią (albo na równi z nią) można postawić Carice Van Houten (Melisandre)  Nathalie Emmanuel (Missandei) czy ta królowa burdeli Petyra Baelisha - Ros. 
Pięknymi kobietami są również Lena Headey (Cersei), Indira Varma (Elaria Sand), Rosabell Laurenti Sellers (Tyene Sand), Natalia Tena (Osha), Faye Marsay (Waif), Charlotte Hope (Myranda), Michelle Fairley (Catelyn Stark), Emilia Clarke (Daenerys), Sophie Turner (Sansa Stark) czy Samantha Bentley (jedna z prostytutek Littlefingera - notabene aktorka filmów dla dorosłych)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones