Oriana Soika

3,6
174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oriana Soika
Rastan_2

sobie jaj nie rób z niej. zerknij na "labirynt świadomości".

harkonen_mgla

Pewnie mu chodzi o to, że jest w miarę atrakcyjną kobietą, a nie o to, że jest aktorskim zerem. Z wyglądu przypomina mi trochę młodszą, mniej utalentowaną wersję Beaty Naruszewicz(tak, wiem że Naruszewicz też nie jest specjalnie utalentowaną aktorką, ale przy tej Orianie, to wręcz materiał na Oscara...).

Tracker

"W miarę"? Drogi panie, pan sobie nie żartuje w ten sposób przy śniadaniu! Kobieta atrakcyjna musi... być atrakcyjna :)

harkonen_mgla

W jakiś sposób atrakcyjna jest, ale też bez przesady. Chciałem napisać jak najgrzeczniej :)

Tracker

Na Lenina wiecznie żywego, tak ona atrakcyjna jak Marks albo Engels!

harkonen_mgla

No jak widać dość atrakcyjna żeby ją zaangażowali do małej roli prostytutki w 'Rojście' :)

Tracker

A prostytutka musi być atrakcyjna? Z tego co widzę, to nawet "nieco" atrakcyjna" nie musi być :)

harkonen_mgla

Nie pierdziel. Aktorka z niej słaba ale twarz ma piękną.

Alex_Tyler

Raczysz żartować!

harkonen_mgla

Uszanuj to, że komuś może się podobać. Dla mnie jest wręcz przepiękna, jednak szkoda że jej gra jest bardzo sztuczna. Jedna z ładniejszych kobiet na ekranie jakie ostatnio pierwszy raz widziałem.

Alex_Tyler

Niby racja. Niektórym podobają się nawet rude... ale, niemniej, jednakże...

Rastan_2

Spermiarz nawet na filmwebie... Co za dramat.

Czarny_BP

O co Ci chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones