Oscar IsaacI

Óscar Isaac Hernández Estrada

7,9
48 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oscar Isaac

Widziałem z nim 3 filmy (Drive, Gwiezdne Wojny i X-men'ów), a i tak nie powiązałem wgl. tego gościa z żadną z nich.
W każdym filmie jest inny i to się bardzo ceni

Waterlooo

No tak, szczególnie w Drive się wykazał swoją mimiką, a po xmenach to już w ogóle się dziwię, że nie zapamiętałeś jego twarzy

Waterlooo

ex-machina i annihilation ostatnio to też ten sam gość

Maverick_2

Uwielbiam gościa, a w Ex Machina rozpoznałem go po napisach końcowych :D

DFManew999B

Ja to samo!

ewel04

Ewel no ja to samo

Waterlooo

mam ten sam szok...
chyba po 4 filmie sprawdzam z ciekawości co to za aktor a to za każdym razem ten sam...
what is it ? :P

adeq84

ten frapujacy moment, nie? :D
Jest utalentowany i świetnie wczuwa się w rolę. Za każdym razem coś nowego

myraspberry

Reasumując bardzo ciekawy aktor

myraspberry

za każdym razem to samo, drewienko takie, które na siłę jest hypowane

moscu

Cóż jeżeli każdy aktor byłby tak drewniany, to byłoby naprawdę dobrze - Zwłaszcza to jak zagrał w ''Pięciu z Balibo'' pokazuje że drewienkiem nie jest ;)

Waterlooo

Dokładnie

Waterlooo

Dokładnie to samo sobie pomyślałam :) Świetny był w „To właśnie życie” Wczoraj widziałam go w „Potrójnej granicy” i byłam w szoku jak rożny był w tych dwóch filmach

Waterlooo

Z jednej strony tak i to na pewno może być zajęta. Natomiast podzielę się moimi odczuciami, a mianowicie, pierwszy raz jakoś świadomie zwróciłem na niego uwagę w Ex Machinie. Nie pamiętam, czy wcześniej widziałem z nim jakiś inny film (może tak, nie kojarzę) i w tymże filmie, ogolony prawie na łyso, w okularach i z pokaźną brodą, miał tak inny wizerunek od najczęściej posiadanego, że bardzo dziwnie mi się go ogląda od tamtego czasu, a widziałem go m.in. w Gwiezdnych Wojnach, Potrójnej granicy, Anihilacji, To właśnie życie, w X-menie, w Suburbiconie i za każdym razem, jak bumerang powraca to, jak wyglądał w Ex Machinie i ciężko ciągle mi połączyć to, że to ten sam aktor :D
Ogólnie też mam wrażenie, że tamta rola po prostu była też najciekawsza i najbardziej charakterystyczna, jaką miał (oczywiście opierając się na tych, co widziałem).

Gdy oglądałem go ostatnio w Skywalker, to miałem wrażenie, jakby to był jakiś zupełnie mało znany aktor, wytrzaśnięty niewiadomo skąd ;)

Waterlooo

Obejrzyj serial Moon Knight, tam to dopiero ma rolę (a właściwie kilka ról i każda inna)

Waterlooo

Fanklub polskich fanów Oscara Isaaca - grupa na FB

Cześć! Jeśli jesteś fanem / fanką Oscara Isaaca, to zapraszam do dołączenia do naszej facebookowej grupy. Budujemy społeczność polskich fanów. Znajdziesz tam m.in. świeże informacje o jego najnowszych publicznych wystąpieniach i imprezach okołofilmowych, na których się pojawił, nowe projekty filmowe nad którymi obecnie pracuje i jego plany zawodowe na przyszłość.

Grupa skupia się na życiu zawodowym i prywatnym Oscara - jednak nie chodzi tu o tanie plotki z pudelka, a o ciekawostki z jego życia prywatnego, którymi kiedyś zdecydował się podzielić publicznie, np. przez udzielanie wywiadów lub social media. Pudelkowe plotki i tanie sensacje nas nie interesują.

Znajdziesz nas, wyszukując grupę na Facebooku, wpisując "Oscar Isaac Fanklub" (tak, fanklub przez "k"). Pierwsze zdanie w sekcji informacje o grupie brzmi:
"Budujemy społeczność polskich fanów".
Wkleiłabym link, ale wtedy filmweb mógłby zablokować komentarz za niezgodność z regulaminem. No i zawsze to bezpieczniej samemu znaleźć grupę, niż klikać w jakieś nieznane linki :) Zapraszam!

Nawet jeśli nie jesteś specjalnym fanem Oscara, a po prostu lubisz oglądać jego filmy, to i tak zachęcam do dołączenia. Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji na jego temat i być może w ten sposób zostaniesz jego fanem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones