Pádraic Delaney

7,2
656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pádraic Delaney

znakomity we "Wietrze...". mam nadzieję, ze będzie można go zobaczyć w kolejnych produkcjach. jego Teddy był p o p r o s t u prawdziwy, tak daleki od jednoznacznego holiłódzkiego wizerunku bohatera, który zawsze ma rację i zawsze walczy za słuszną sprawę. chyba najciekawsza postać w tym filmie.

Ronemund

Zgadzam się całkowicie. Był świetny w tej roli, a razem z Cillianem Murphym stworzyli świetny duet. Myślałam, że ma jakąś pokaźną filmografię, a tu się okazuje że to jego pierwsza duża rola. Trzymam kciuki za kolejne :)

aster

bardzo dobra rola, mam nadzieje ze bedzie mial szanse na kolejne dobre :]

aster

Mnie tez podobali się obaj panowie,czyli Padraic i Cillian.Świetny duet,mocna i prawdziwa tematyka filmu,piękne zdjęcia,tragiczny finał...
Delaney nie dysponuje pokaźną filmografią,gdyż jest aktorem głównie teatralnym!Nie spodziewajmy się więc,że szybko porzuci swoją (prawdziwą) świątynię sztuki,czyli sceniczne deski aby ponownie wystapić na dużym ekranie.Cóż-jedni gnają na złamanie karku do filmu(przez co i popularnośc i pieniądze mają większe),drudzy pozostają w cieniu,występując jedynie dla wybranej garstki-wiernych za to widzów.Samo życie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones