Pam Grier

Pamela Suzette Grier

7,4
3 952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pam Grier

Pamiętam ją głównie z serii filmów "Foxy Brown", "Coffy" itp. ale nieźle w nich wygladała a jak sobie radziła z facetami ;)

Zyleta_17

ja ogladalem z nia Jackie Brown i odrazu mi sie spodobala ;)
pozdr.

Cadaver

No tak w "Jackie Brown" też była naprawde dobra. Szkoda że nie dostała roli w "Pulp Fiction" to by wzmocniło jej pozycje ;p

Zyleta_17

no szkoda...oby sie jeszcze wybila
pozdr.

Cadaver

Ja widziałem ja jeszcze w "Pluto Nash" "Bones" i "Ucieczce z Los Angeles" bardzo dobra aktorka :) Pięknie wyglądała w "Bonesie" w tych dredach nigdy bym nie powiedział że ma już 52 lata.

Sidewinder

Zapomniałem że ogladałem też "Święty dym", "Cukiereczka" i "Duchy marsa" :D

Sidewinder

no jest bardzo ladna tez bym nigdy nie dal ze miala 52 lata w Bones a teraz ma 58 niezle sie trzyma jak na stara rure
pozdr.

Cadaver

Co ty masz z tą starą rurą ?? ;) NIEWAŻNE ;) faktycznie świetnie sie trzyma ale ciekawe jak wygląda teraz bo nie widziałam żadnych nowych zdjęć

pozdro

Zyleta_17

Ja tez ja strasznie lubie !
macie racje dobrze sie trzyma !
zapraszam do mnie ;)
a ja ogladalam z nia
CUKIERECZEK
DUCHY MARSA
jakis tam film nie pamietam tytulu
pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga

Zyleta_17

Hej macie racje jest świetna no i bardzo ładna. A czy ktoś pamieta że grała też w "Marsjanie atakują" matke tych dwóch chłopców co chodzili na wagary.

pozdro ;)

Anulka_3

No w marjanie atakuje byla tez cudowna na poczatku nie wiedzialam ze to ona dopiero na napisach sie dowiedzialam
pozdr.

Anulka_3

Ja pamiętam ją z filmów blaxploitation najbardziej z serii "Foxy Brown", "Coffy", "Friday Foster" i "Sheba, Baby"

Paculka_458

sorry za pomylki :/ wiecie co jakbym spotkala pam na ulicy to nie wiem poprosilabym ja o setki autografow ! i lazilabym za nia caly dzien !
pozdr.

Lady_Brown

Założe sie że to samo zrobiłabyś gdybyś zobaczyła Sylvie Kristel ;)

Anulka_3

z kad wiedzialas ? :P ale Pam jest lepsza wlasnie ogladam JACKIE BROWN ! i straaasznie mi sie podoba wyglada jakby miala 25 lat !

Lady_Brown

no w jackie brown byla suuper !
uwielbiam ja ! jest niezla laska !

Kobieta_Mafii

trafiłam tu dzięki Żylecie ;) i bardzo się ciesze bo wreszcie wiem jak ta pani ma na nazwisko zawsze kojarzyłam twarz ale nigdy nie znałam nazwiska. Macie racje piękna kobieta i świetna aktorka w "Jackie Brown" była bezbłędna

Zyleta_17

no w jackie brown byla zaczebista !! niech zagra teraz w jakims porzadnym filmie !

Lady_Brown

Tez ja strasznie lubie ! ma swietna, ponenta figure !
pozdr.

Zyleta_17

Mówicie głównie o nowych filmach. Pam Grier tymczasem jest jedną z największych gwiazd Blaxploitation - czyli czarnego kina lat 70. Grała w naprawdę wielu produkcjach, niestety trudno dostępnych w naszym kraju.
Tak więc, dla Polaków jest ona znana głównie z 'Jackie Brown'. Lepiej by było, gdybyście, o Fani, zainteresowali się jej rolami, dzięki którym stała się sławna...
Pozdro

Bruce_Lee

No ja właśnie bardzo chce obejrzeć stare filmy. Teraz ściągam "Coffy", "Foxy Brown" i "Kobiety w klatkach" tylko że strasznie wolno to idzie ;p

Ale i tak Pam rulezz

Sidewinder

Jakby zainteresowało Cię Blaxploitation to sięgnij po trylogię 'Shaft', oraz filmy takie jak 'Superfly', 'Blacula', 'Sweet sweetback's badasssss song' - część z nich oglądałem - takiego klimatu nigdzie nie uświadczysz!
Pozdro

Bruce_Lee

Trzeba dodać, że nie zagrałaby w JB, gdyby nie była gwiazdą blaxów.
Cały ten film jest dla nich hołdem, Samuel w JB to typowa postać z blaxa

Zyleta_17

jak dla mnie to jest "czarna" Sharon Stone, tyle lat i nadal super laska:)

Zyleta_17

Obejrzyjcie 'Klasę 1999' - kapitalny film SF klasy B, w którym gangi władają szkołami, a do 'edukacji' zatrudniono cybernetycznych nauczycieli. Jednego z nich gra Pam Grier - ostra chemiczka ;P

Zyleta_17

Jak na 63 lata świetnie się trzyma :) trochę przybyło jej kilogramów ale i tak jest ładna.

Zyleta_17

Fanom Pam polecam dokument "Machete Maidens Unleashed!".

Zyleta_17

ale się spasla na starość :(

malolmalol

O f#ck, rzeczywiście, jest zaj#biście "jurajska". Wygląda jakby ją pszczoły pochlały.

Zyleta_17

Do dzisiaj się kobitka trzyma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones