Patricia Arquette

Patricia T. Arquette

8,0
11 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patricia Arquette

Uwielbiam jej krzywe zęby, poważnie. Moim zdaniem dodają jej uroku i są sexy:-)

Humphrey_Bogart

Siema myślałem że tylko ja jestem patricioarquettokrzywozembofilem.
Jak najbardziej dodają jej pazura łups.. zemba ;).
Może dla tego że przez to nie jest tak plastikowa la barbie.
Pozdro

Humphrey_Bogart

no to jestem trzecia ;)

Humphrey_Bogart

Ja też:) Dlatego mam dzieczyne z podobnymi;)

Dude_

Hehe, przypadkowo moja tez takie ma, ale nie za to podoboba mi sie jedna i druga. Dziewczyna za inne rzeczy, a Patricia za to, ze jest swietna i nie ulega komercji, nie pamietam jej z beznadziejnej roli.

Humphrey_Bogart

ja też uwielbiam jej krzywe ząbki ;) pozatym Patricia ma śliczny uśmiech.

Humphrey_Bogart

A ja dla odmiany uważam, że powinna coś zrobić ze swoim zgryzem ale każdy ma swój gust i święte prawo do niego :)

Eskarin

Taki rodzaj zebow, sporo osob taki ma, pewnie nie widzisz, bo te osoby staraja sie za wszelka cene nie usmiechac z otwartymi ustami.

_Michal

Oczywiście, że sporo osób tak ma, nawet kilku moich znajomych, więc zdążyłam zauważyć. Nie przeszkadza mi to co nie znaczy, że musi się podobać :)

Humphrey_Bogart

Całkowicie się zgadzam - w tym filmowym światku wiele lasek już w młodości wszczepia sobie akrylowe gibisy z jednej matrycy, a Patrysia ma swoje i jest to urocze. Swoje ma także cycuszki, co doskonale widać np. ok 14-tej minuty "Zagubionej autostrady", gdy pięknie falują :-) Tym bardziej szkoda jej do "Medium" - żeby taka seksowna kobitka szła do wyrka w chłopskiej bezkształtnej pidżamie...

Max66

mnie rozczulaja te zęby-lubie ja-gra niezle:)

Humphrey_Bogart

Ja uwielbiam jej bufoniasty charakter, i to, że gdy Patrycja się czymś chwali, to robi to z pychą i używa całej gamy wulgaryzmów. A jak kroi wołowinę na zrazy, to pięknie nuci sobie pod nosem hymn Japonii.

Humphrey_Bogart

świetna laska - esencja kobiety z tymi swoimi extra ząbkami :) i fajnymi.....oczami :)

http://wallcrow.com/images/P/Patricia%20Arquette/Patricia%20Arquette-0388.jpg

Humphrey_Bogart

Dokładnie! =)

Humphrey_Bogart

Mi się to podoba. Także u facetów... Chociażby u Króla Artura z serialu "Przygody Merlina" :D

Humphrey_Bogart

Ja tez miałam krzywe -wiele osob mowilo mi o tym wprost lub w podtekstach, więc zalozylam aparat. Teraz jak juz sie zbliza czas ze go zdejme i moje zeby sa prosciutkie wszyscy mi mowia ze krzywe dodawaly mi uroku..a mialam takie same jak ona;p

Humphrey_Bogart

Mi się jej krzywe zęby nie podobają. Pozdrawiam.

Humphrey_Bogart

Dodają jej charakterku :)

Humphrey_Bogart

A mógłbym spytać gdzie te krzywe zęby są? Z ciekawości przejrzałem całą galerię tej bądź co bądź słodkiej aktorki i nie znalazłem jej wady zgryzu. Być może czepiacie się o jakąś minimalną wadę ale cóż w dzisiejszych czasach trzeba być idealnym i prostym z każdej strony...

filmwebowiec15

To chyba nie widziałeś tej aktorki w żadnym filmie i jak coś to wypowiadającym się tutaj podobają się one. I chyba nie zrozumiałeś że to właśnie brak ideału jest tu chwalona.

Dude_

Nie mów mi jak mam żyć bejbe.

filmwebowiec15

Ha ha, żyj w swoim świecie zdrowia życze:)

użytkownik usunięty
Humphrey_Bogart

może nie są krzywe, tylko nierówne; podpisuję się i tak i tak

Humphrey_Bogart

Tak samo Emma Thomson

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones