Patrick Marber

Patrick Albert Crispin Marber

7,3
231 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Patrick Marber

Scenariusz do "Bliżej" był perfekcyjny. Bardzo utalentowany scenarzysta.

czester

Zgadzam się w 100%. To było mistrzostwo.

deva

Mam nadzieję, że nikt mnie tu nie "obrzuci" przysłowiowym błotem, bo każdy przecież ma prawo się wypowiedzieć, ale mi osobiście w ogóle się ten scenariusz nie podobał, film o niczym, niby facet chciał coś głębszego przekazać, a wyszło jedno wielkie gówno. I sory, ale ten Marber chyba jest do dnia dzisiejszego prawiczkiem, praktycznie w każdym jego scenariuszu jest mnóstwo seksu i wulgaryzmów związanych z seksem, czy on się w ten zaspokaja??? Nie jest sztuką pokazywać miłość za pomocą wulgaryzmów (i to takiego stopnia!) tylko tak, żeby ta ukazana w filmie miłość wzbudziła dreszcze w odbiorcy, nie obrzydzenie - jak w przypadku "Closer":/

katarzynkaa6

Faktycznie, w "Closer" było mnóstwo seksu! Na prawdę, przesadził! ;)

globus

Świetny żart.
Bo rzeczywiście seksu tam za grosz. Dużo się o nim mówi, ale odnaleźć go na ekranie to nie lada sztuka...
ps.
A Marber to geniusz. Potwierdził to późniejszymi "Notatkami o skandalu".

mulholland_2

Świetny scenariusz, zrobił na mnie wrażenie, co nie zdarza mi się często.

forrestqump

Facet od "Bliżej" i "Notatek od skandalu" bierze się za Greya? No, nie powiem, to pierwsza skuteczna rekomendacja dla mnie, żeby te "Pięćdziesiąt twarzy" obejrzeć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones