Patrick Swayze

Patrick Wayne Swayze

8,4
14 832 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Swayze

Dirty Dancing, Uwierz w ducha, Północ-Południe, Wikidajło, Na fali - świetny aktor. Zawsze jeden z
moich ulubionych, mocne 8/10. Smutne że ludzie odchodzą, zwłaszcza gdy dzieje się to stanowczo
za wcześnie.

Swir

Mi tez go brakuje , bardzo go lubiłam .
To już 5 lat ; /

virginia_virgi

Mi się tam bardzo Black dog podobał

owiec_1989

Przed chwilą coś patrzyłem u Bogarta i właśnie uświadomiłem sobie, że ci obaj aktorzy zmarli mając po tyle samo lat tzn. 57.
Często się słyszy, że ktoś tam umarł mając tyle lat co Morrison, albo tyle co Dean,
ale nikt chyba nie powiedział, iż Swayze miał tyle lat co Bogart . . .
Szkoda.

ZSGifMan

Czyli zalozyli klub 57, zawsze to lepiej niz 27, chociaz w przypadku Swayze mam zal do szefa, ze nie uszykowal dla niego karty czlonkowskiej do klubu dajmy na to 99 ! :)...

natasza_szczecin

Ten klub to zwykły zbieg okoliczności, do którego dorobiono historię.
Co do szefa, to widzę, że jesteś wierzącą osobą, ale niezbyt pewną siebie lub wstydzisz się ją wyznać. Więcej wiary w siebie!

Od siebie dodam, że ja nie mam szefa :)
PZDR.

ZSGifMan

Zbyt doslownie mnie odebrales.. , pod kazdym wzgledem.. Nie o taki odbior mi chodzilo.. Pozdrawiam.

Swir

Doczekał się dokumentu...
https://www.youtube.com/watch?v=dFb2PxB_MwM
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

Nareszcie

Swir

Lol gdzie tam, to było zwykłe drewno. Taki chłopaczek co miał swoje pięć minut bo był ładnym chłopaczkiem z sąsiedztwa. Kiedy w latach 90 spadło zapotrzebowanie na złotych amerykańskich chłopców to przemysł filmowy go wysrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones