Paul NewmanI

Paul Leonard Newman

8,7
13 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Newman

Fantastyczny aktor i naprawdę mega przystojny !! Nie będę oryginalna jak powiem, że miał boskie oczy.

zezunia22

Wszystko prawda:) No właśnie, takie miał przepiękne oczęta i dlatego jestem wściekła że wiele wczesnych jego filmów jest czarno-białych;)
No kto był tak dziwny żeby nie robić ich w kolorze? Ja nie rozumiem jak tak można było, heh.

WhiteDemon

Z jednej strony szkoda, że są czarno-białe, ale z drugiej jednak takie filmy mają swój urok. :)

zezunia22

Gwiazdor kina, teraz takich już prawie nie ma

Michul36

Wierzę, że zostali, Al Pacino i Robert De Niro, no i jeszcze Robert Redford. Chociaż w porównaniu z Newmanem, który jednak nigdy nie pudłował i dobierał role tak starannie, wspomniana trójka trochę zawodzi, bo ostatnie lata to jednak jakieś totalne nie wypały w ich karierach (no może poza Redfordem, który wspomaga dobre kino swoim festiwalem w Sundance). Więc masz rację, prawie nie ma wielkich aktorów, bo choć żyją, to żyją własną legendą...

zezunia22

Podziwiam go za to ze prowadzil normalne zycie osobiste na rowni z kariera i nie popuscil z obiema tymi sferami do konca , nagrada za co byl oscar za kolor pieniedzy , to taka wisienka na torcie :-D swietny aktor , bardzo przykuwajacy uwage widza .

zezunia22

wg mnie oczy mial pieknę ale uśmiech rozbroilby czołg. najlepiej to widać w nieugiętym Luke'u

zezunia22

Cudo :) Podobny do Marlona <3

zezunia22

Nie ma to jak zachwycać się wyglądem, czymś z czym można się urodzić lub to kupić.
Czymś bez żadnej wartości. Zawsze gardziłem kobietami, które stawały się łatwymi ku..wami od
samego początku ze względu na to, że jestem przystojny (próżność) i przebojowy (cwaniactwo).
Ciężko szanować kobiety, które stają się łatwe, bo ktoś przystojny lub przebojowy lub zamożny/sławny.
istota, która staje się łatwą ku..wą dla najpłytszych facetów, którzy w swoim życiu zaliczają najwięcej kobiet,
traktują kobiety często jak szmatę na raz, kilka razy, układy bez zobowiązań, romanse, wykorzystuja,
a w związkach okłamują, zdradzają, opuszczają ma siano we łbie.
Większość ludzi z władzą czy sławą, aktorzy, piosenkarze, sportowcy, gangsterzy, uwodziciele, bardzo przebojowi faceci, zamożni czy przystojni nie szanują kobiet, a kobiety dla takich stają się bardzo łatwe :)
Szanują kobiety głównie ludzie z małym powodzeniem lub przeciętnym co mało wiedzą na temat kobiet,
ale takich kobiety albo ignorują albo dla takich są trudniejsze do zdobycia. Czyż to nie ironia :)

returner

Akurat ja jestem mężczyzną i Paul Newman również mi się bardzo podoba. Tak poza tym dobry wywód w zasadzie z Twojej strony, i rozumiem do czego pijesz. W ogólnym rozrachunku masz też racje.Choć jak to się mówi Ameryki nie odkryłeś :P
Szkoda, że post akurat na forum Newmana bo to był jeden z nielicznych uczciwych facetów w całym holywood. Jedna żona przez całe, życie. Stronił wręcz od sławy. Działał charytatywnie, założył firmę ze zdrową żywnością, miał pasje( czyt. odskocznia od holywoodu) jako kierowca rajdowy. Zresztą polecam jego biografie.

Ps. Świat już tak jest skonstruowany, takie rządzą nami płytkie instynkty. W drugą stronę jest zresztą podobnie, piękne kobiety zachowują się dokładnie w ten sam sposób. Nie liczy się to co w sercu na dnie, tylko ładna buzia :P Rzadko się zdarza ktoś ogólnie mówiąc piękny o złotym sercu, bo samo społeczeństwo psuje taką osobą, poprzez nadmierną gloryfikacje pewnych cech. Ludzkie ego ciężko jest pohamować. Nie wszytko złoto co się świeci itp. brednie

zezunia22

Niestety stara gwardia się wykrusza...

zezunia22

przez te oczy ......oszalałam :-) nikt nie ma takich !!!!

idzidzia

To były szkła kontaktowe, nie miał naprawdę aż tak niebieskich.. Myslałam, że fani aktora takie rzeczy wiedzą.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones