Paul Thomas Anderson

8,3
5 784 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Paul Thomas Anderson

Kilka dni temu po raz pierwszy zapoznałem się z twórczością PTA i od razu musiałem obejrzeć jego 7 filmów. Bardzo mi przypadł do gustu sposób reżyserii, dobierania muzyki i obsady. Robert Elswit ma niemały w tym udział za sprawą pięknych zdjęć, które przypominają mi filmy Kubrick'a, a muzyka Johnny'ego Greenwood'a potrafi przyprawić o gęsią skórkę (Prospector's Arrive <3). Póki co największym osiągnięciem Andersona jest 'There will be blood' które można nazwać arcydziełem XXI w. Obecnie najbardziej wyczekiwaną przeze mnie premierą jest jego nowy film z Day-Lewis'em, który mam nadzieję zdążymy obejrzeć jeszcze w tym roku! :)

użytkownik usunięty
KochamKino17

Ostatnie informacje donoszą, że premiera odbędzie się w grudniu. Przypuszczam, że w Polsce dane nam będzie dorwać nowego PTA już w styczniu, o ile naszym kochanym dystrybutorom nie zechce się opóźniać premiery o miesiąc tuż przed wyścigiem oscarowym.

Grudzień nie byłby zły, a w Polsce, no cóż...Szkoda, że tak niewiele wiemy o tej całej produkcji. Jestem ciekaw czy zdjęcia już się skończyły, bo jeśli tak, to może w końcu ujawnią całą obsadę i jakiś trailer. Najbliższa gala oscarowa może być ciekawa, bo Anderson będzie miał towarzystwo w postaci Nolana i Villeneueva, ale jak to mówią, poczekamy, zobaczymy.

użytkownik usunięty
KochamKino17

Obecnie kręcą go w Londynie. Ostatnie fotki do zobaczenia m in tutaj:
ht tps://www.criticker.c om/forum/viewtopic.php?t=6409
ht tp://cigsandredvines.blogspot.c om/2017/03/philip-baker-hall-talks-working-with.html

Na zwiastun, myślę, poczekamy jeszcze sporo czasu. Wada ukryta otrzymała swój jakoś w okolicach początku jesieni, choć zdjęcia zakończono ponad rok wcześniej. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy tutaj otrzymali go dopiero miesiąc przed premierą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones