Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Zapalam wirtualną świeczuszkę na twoim grobie Paulu Walkerze. Byłeś świetnym aktorem i cudownym człowiekiem !

Czekam na wasze świeczuszki :)

http://pu.i.wp.pl/k,MjMyMzY1MjIsMTU2NTY=,f,swieczka.jpg

tomucho77

Ejjjj no sorry... wirtualna świeczuszka? Poważnie? Ludzie weźcie kupcie choćby świeczkę znicz czy cokolwiek symbolicznie zapalcie prawdziwy płomień, a nie bawcie się w wirtualne znicze... litości...

Wonder_Woman_85

jestem tego samego zdania ale i tak dalem ta sztuczny znicz

Wonder_Woman_85

Ja...też nie postawię wirtualnej świeczki :-/ To nie jest zgodne z moimi zasadami i poglądami...ale jeśli komuś ma to przynieść ulgę...

Tamilina

No i gdzie ta świeczuszka ?

tomucho77

Miałam na myśli innych forumowiczów.Nie neguję tego że ktoś stawia wirtualne świeczki i nie obrażam nikogo,ale ja od "zawsze" tego nie robię.Po prostu wirtualny świat...może...jest dla mnie zbyt "wirtualny" by w taki sposób wyrażać swe uczucia.Reaguje w inny sposób.Tyle ilu ludzi takie reakcje lub odczucia.Najważniejsze aby uszanować i zmarłego i inne osoby które są tutaj by podzielić się swymi emocjami czy odczuciami...Więc nie miej mi za złe braku tej świeczki...

Tamilina

Strasznie świecka i wymijająca wypowiedź.

Tamilina

Jezu, naprawdę takie trudne jest nie postawienie wirtualnej świeczki i ominięcie tego tematu z daleka???

Robaczek_12

Nawet sobie nie wyobrażasz,w cholerę,jakie to trudne....

Tamilina

Zapewne dla niektórych tak.

Wonder_Woman_85

A skąd wiesz że tego nie zrobiłem ?

Wonder_Woman_85

W internecie można wstawić wirtualną świeczkę a w domu pomodlić się za niego.

Wonder_Woman_85

wonder,masz racje ja tez nie postawie wirtualnej świeczki,ale mam do Ciebie pytanie,Ty kupiles znicz i go zapaliles? i gdzie go umiesciles? Moze polecisz do stanow i tam złozysz mu taki hołd hm?

Tupac4ever

trzeba lecieć do stanów by świeczke komuś kogo lubimy zapalić??!!! mogę choćby w oknie postawić albo w kaplicy na cmentarzu zresztą nie rozumiem tego czepialstwa w tym przypadku

Tupac4ever

A wiesz, że może polecę i zapalę. Dla mnie wirtualne znicze nic nie znaczą, nie moja bajka. A w jaki sposób ja oddałam hołd to jest moją prywatną sprawą i nie mam zamiaru się nią publicznie dzielić.

Wonder_Woman_85

Możesz podać adres jego grobu ?

tomucho77

Ha ha, ale Ty tak na poważnie? Co Ty chcesz mi udowodnić? Dla Twojej wiadomości wiem gdzie został pochowany, wiem gdzie dokładnie miał wypadek, znam nawet jego adres. W ogóle nie ogarniam Twojego pytania, masakra.

Wonder_Woman_85

Skoro wiesz to napisz !

tomucho77

Mendel to postaw w oknie,a Ty wonder lec do Stanów skoro tak mowisz ale i tak nie wiem jaki jest sens wstawiania wirtualnych swieczuszek albo gadania ze sie pomodlic trzeba,zaloze sie ze wiekszosc niz polowa ktora to powiedziala nie pomodlila sie

tomucho77

Nie lepiej się pomodlić?

jan_21

Czego wymagać od Gimnazjalistów ;)

WielkiSzuM

A ty poza szukaniem zaczepki na FW dokonjesz czegoś ?

tomucho77

Dlaczego twierdzisz, że szukam zaczepki?

Oczywiście, dokonuje niedokonanego ;)

WielkiSzuM

"Gimnazjalistów"

tomucho77

I co po tym wnosisz?

WielkiSzuM

Prowokację i zaczepkę.

tomucho77

Mylne odczucie... Przykro czytać realia...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Właśnie. Stąd nie wymagam od Ciebie nic ;)

jan_21

A nie można się pomodlić i zapalić świeczkę, czy jedno drugie wyklucza ?

tomucho77

Teoretycznie się nie wyklucza, ale nie uznawajmy [*], za zapalenie świeczki,bo niedługo dosłownie wszystko zaczniemy robić w wirtualu...
Jeśli bym naprawdę chciała,to zapaliłabym prawdziwą świeczkę, a nie takie cuś...

Camilla3

W moim pierwszym poście nie ma nakazu więc o co Ci chodzi Droga Camillo ?

tomucho77

Czy musi mi o coś chodzić? Wyraziłam swoje zdanie na powyższy temat,nic więcej.

tomucho77

O samo założenie tak ambitnego tematu...

WielkiSzuM

Ubyło coś z twojego że się tak czepiasz ciągle ?

tomucho77

Nie pisząc nic zgadzałbym się z tym co czytam.

Pisząc ciągle w jak dużej skali to określasz?

WielkiSzuM

Nie pasuje do widzenia!
Jakbyś umiał czytać to może wiedziałbyś, że temat nie jest poświęcony wypocinom trolli i hejterów

Robaczek_12

Ciekawe czy dotrze to do niego.

tomucho77

Zapewne nie...

Robaczek_12

Piszesz do widzenia, ale się ze mną nie przywitałaś...


Zapewne nie...

;)

użytkownik usunięty
WielkiSzuM

Nie twój interes, nie spamuj i idź stąd bo ci tu nikt nie che.

Na pewno nie Ty będziesz mnie 'mówić' co mam robić, ale dziękuję za troskę ;)

użytkownik usunięty
WielkiSzuM

Nie rozumiesz grzecznie to może zrozumiesz inaczej : SpierdaIaj Debilu !!!!!!!

Gorące!

To gdzie mam 'uciekać'?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones