Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Często myślę że gdyby to on prowadził przeżyłby razem ze swoim przyjacielem, wielka szkoda ich
obu ...

nathalie34

Tak, ja odnoszę identyczne wrażenie :(

hooda89

Jeszcze przed nami film ostatni który nagrał " Szybcy ..." ale nie do końca . pozdrawiam :-)

nathalie34

Mogli nie jechać szybko, ja tam ich nie żałuje umarli przez własną głupotę, bardziej żal mi dzieci z Afryki które codziennie umierają z głodu ale jakoś o tym nikt nie pisze...

mich145

Ależ pisze się , wejdż na portale społecznościowe .Też ubolewam nad tym że dzieci głodują . Ale to nie temat na filmweb .

mich145

Właśnie Paul Walker pomagał biednym ludziom które dotkneła katastrofa i nie maja jedzenia, leków i gdzie mieszkać!!! Pomagał krają które nie mogły poradzić obie same! A w Afryce pomaga duzo organizacji! Np. Angelina Joli która wspiera ONZ i najbiedniejsze kraje w Afryce i wiele innych gwiazd i organizacji!
Żal Paul Walkera bo pomagał ludziom, prowadził swoja fundacje i grał w fajnych filmach. Ale jak sam powiedział - Nie żałujcie mnie jak zginę w wypadku drogowym, zgine szczęsliwy. Samochody to była jego pasja!!!! Niestey go zgubiła.....

peplunia

Paul Walker tak nie powiedział, ten cytat został zmyślony.

użytkownik usunięty
mich145

A mi nie żal głodujących dzieci z Afryki. Czemu niby? I czemu pisać o tym na portalu filmowym? Jak mają dzikusów za rodziców to glodują i umierają na hiv. Niech dziękują swoim władzom i miejscowym kacykom z armii.

nathalie34

Zawsze jak umierają młodzi ludzie to straszna tragedia , sam niedawno pochowałem 21-letniego Syna który będąc dobrym pływakiem , z karta pływacką utonął w morzu w wodzie sięgającej do ramion.
Nieważne jak dobrym kierowcą był , trafił na tragiczny zbieg wypadków , ja też do dziś wymyślam scenariusze w których mój kochany Syn nie traci życia ale cóż ................................................. Naprawdę szkoda młodych ludzi w jednej chwili tracą wszystko co mają i wszystko co mogli mieć a rodzice tracą prawdopodobnie główny cel dla jakiego żyją.

Doskonały Aktor.

ador2

To straszne, bardzo Ci współczuję . Ja mam 10 letniego syna ,dzieci to wartość nadrzędna , nikt nie liczy się tak ja one . Pozdrawiam serdecznie.

nathalie34

może i tak, ale jeszcze gorzej by było gdyby to on spowodował wypadek. wtedy pewnie by się co niektórzy przyczepili: "nagrał się w filmach i mu odbiło" i takie tam. A pomyśleć, że tego wszystkiego by nie było, gdyby nie szaleli tam gdzie nie powinni, eh.

nathalie34

To już loteria. Każdy ma swój czas.

malolmalol

Dokładnie , każdy ma , ale żal po każdym pozostaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones