Paula Patton

Paula Maxine Patton

7,3
7 879 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paula Patton
lilly405

Jennifer Lopez?!? W życiu. Halle Berry :-))

czarna404

gdzie tam!;p

czarna404

i Lopez i Berry. Paula ma coś z nich obu. Trzy cudowne kobiety

czarna404

Whitney Houston...

Joanna_S_1732

W Hej, Skarbie też wróciłem na to uwagę :) - Ładna kobitka chociaż wątpię czy będą ją brać pod uwagę powstaje akurat film biograficzny o Whitney.

lilly405

Też myślałem przez chwilkę że to Jennifer

lilly405

daleko j.lo do niej oj daleko.

lilly405

Wg mnie między J LO, a Whitney...

agrafkowaaa

Też pomyślałam o Whitney Houston... podobnie się uśmiecha

użytkownik usunięty
lilly405

dla mnie tez czasami w jakims ujeciu identyko. gdyby odpowiednio umalowac, wystylizowac, to moznaby pomylic ;]

lilly405

W sumie podobna: ma dwie ręce, dwie nogi i coś tam między nogami też mają obie to samo. Już prędzej Whitney Houston, a oglądam teraz "Najważniejszy głos".

JackHolborn

Ja nie mogę w niej znaleźć czarnej kobiety, bo w papierach policyjnych jest czarna.

soulfly777kris

Policja w USA od setek lat jest rasistowska. Mulat to dla nich zawsze będzie przywieziony z Afryki do roboty na plantacji bawełny .

soulfly777kris

Może zaspała leżąc w solarium.

użytkownik usunięty
lilly405

No, czasami naprawdę ją z nią mylę. Jeśli przyjmie odpowiednią pozę to identyko ;]

lilly405

Raczej do Rosario Dawson.

lilly405

Też myślałam że to J. LO

lilly405

Młodsza wersja Halle Berry.

lilly405

Whitney Houston!

lilly405

No podobna do Lopez ,

lilly405

Oglądam teraz z nią film "Bez bagażu" i to samo powiedziałam. Weszłam tu aby zerknąć czy ma jakieś powiązania z nią.

lilly405

wypisz wymaluj Vanessa Hudgens w zyciu nie dalbym jej 45 lat raczej 30-35 to max

lilly405

Zgadzam się. Widząc ją w Warcraft myślałam, że to Jennifer Lopez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones