Paweł Domagała

7,7
20 141 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Domagała
lena_777

a ja myślę ,że z dykcją to on nie ma najmniejszego problemu..polecam posłuchać jego piosenek i samemu odpowiedzieć na te pytanie.. https://www.youtube.com/watch?v=KpRIEQuFv98...a w filmie to jest chyba tylko kwestia kreacji jaka sobie stworzył odgrywająć swoich bohaterów

mihle1

Wobec tego dlaczego wciąż gra tę samą postać??? :-)
Zgadzam się z lena_777 - dykcja tragiczna, nie jestem w stanie zrozumieć tego gościa. Może on ma tak, jak jąkający się ludzie, którzy przecież śpiewając nie jąkają się. Niech zatem Domagała tylko śpiewa, taką mam propozycję :-)

kingi1

Śpiewa? Cóż, kiedyś mi się przyśniło, że czytam na wikipedii o obsadzie w "Gormiti Nature Unleashed" i pisze tam, że śpiewał w tym serialu piosenkę czołówkową...

lena_777

Może masz problemy ze słuchem? Ja wprawdzie trochę mam, ale akurat Pana Domagałę rozumiem zawsze. A to się ostatnio rzadko zdarza, wśród naszych aktorów, by ktoś miał dobrą dykcję, chyba tego już w szkołach aktorskich nie uczą...

lena_777

Ale w "Non stop kolor" to właśnie on uczy poprawnej wymowy.

użytkownik usunięty
lena_777

I sie przewraca i leży xD

lena_777

Weź nie pytaj

agakor12

Najbardziej żenująca piosenka ever.

lena_777

lena_777 Zgadzam się. Aż strach krytykować, ale jesli to gość po szkole aktorskiej to po prostu mierny. W każdej roli taki sam czy to film, serial czy piosenka. Nie rozumiem fenomenu.

mk_kordaszewska

Mierne to są Wasze oceny ww aktora. Nie rozumiesz "gościa" to najpierw może zadbaj o to abyś miała czym słuchać, kwestia odbioru leży również po stronie słuchacza, a nie tylko mówcy, a poważnie to nie rozumiem Waszego "problemu". Nie rozumiecie, a wszyscy inni owszem? Tak więc problem leży, a właściwie to głośno kwiczy po Waszej stronie, ale co zrobicie jak słoń nadepnął Wam na ucho i to być może nie raz...
Swoją drogą, koleżanko mk_kordaszewska, widać, że nie rozumiesz, nie musisz tego w ten sposób podkreślać i tak większość zrozumiała, że zbyt wiele to Ty niestety nie rozumiesz :( Reszta osób próbujących oceniać tego człowieka w ten sposób, też powinna się poważnie zastanowić czy to, że nie przypadł Wam do gustu jest powodem do tego by pisać takie brednie? Ktoś nie posiada dykcji, jest mierny itd. a kim Wy jesteście aby to chociażby poprawnie oceniać? Wg mnie to "za niskie progi" czyt. "weź nie pytaj", weź się dokształć, weź się gdzieś zgłoś (może do laryngologa?) Weź się nie wypowiadaj (jak nie masz zielonego pojęcia), weź coś przemyśl, weź zastanów, weź zapytaj... Albo weź się... utop, weź się utop... będzie prościej, no weź! No weź! ;)

D3sp3r0

Ten "aktor" bełkotliwie mówi, a Ty bełkotliwie piszesz.

lena_777

Obejrzyj Zwierzogród. Moim zdaniem fantastyczny dubbing w jego wykonaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones