Paweł Domagała

7,7
20 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Domagała

Natknęłam się na piosenkę Pawła na youtube. Nie dość, że jest świetnym aktorem -
genialny w "Miasto z morza", to jeszcze magicznie śpiewa. Polecam piosenkę "Zamknij
oczy" http://www.youtube.com/watch?v=M1xtn71jpmk

ewaMen

i jeszcze o gdyni :) http://www.youtube.com/watch?v=wHEDM21Cqyc&NR=1

ewaMen

Megaa! :D dzięki za linki : ) a co do roli Pawła w filmie "Miasto z morza" zgadzam się z Tobą. Ciesze się, że udało mu się wybić.

Ruby_Angel

Wokalista zespołu "Ginger" widać że Paweł jest osobą wszechstronnie utalentowaną. Ma bardzo dobry ciepły i delikatny głos. Ponad to widać, że śpiewanie sprawia mu ogromną frajdę. Trzymam Kciuki żeby jego zapał nie słabł a zespół przebił się do świadomości szerszej liczby osób.

Paulisia07

W spektaklu Eksterminator, w Teatrze na Woli bardzo dużo śpiewa, polecam serdecznie ;)

Awdar

No szok z tym linkiem,ale świetnie sobie radzi na prawdę słuchając odpływa się gdzieś daleko w takiej ciepłej pierzynce i marzeniach, no jestem pod wrażeniem... oglądałam go tylko w jednym serialu a niedawno we Wkręconych co zmieniło całkiem postrzeganie jego, jestem ciekawa jego następnych ról, a może lepiej płyt !!! super !

ewaMen

Nienawidzę, za weź nie pytaj facet powinien trafić pod trybunał w Hadze. Na niewielki plus zaliczę mu, że w przeciwieństwie do typowego radiowego gówienka potrafił stworzyć tekst i melodię będącą czymś bardziej skomplikowanym od "o boże nie zostawiaj mnie, zaraz się pochlastam". Poza tym dziadostwo dla pań w średnim wieku, tak przesłodzone i pluszowe, że posługując się filmowymi odniesieniami mogliby tego słuchać tylko ci nudni żydzi z klasy średniej z dirty dancing, którzy prywatnie grzmocą co się da, a udają przykładnych małżonków.

Wostock

Zazdrościsz? ;) Sam coś napisz, nagraj, wydaj, zobaczymy gdzie Ciebie to zaprowadzi, a kto to już pomijam. Nawiasem Twoja ocena tego utworu mocno nietrafiona, odniesienie też fatalne.

D3sp3r0

Nie dzięki, wykorzystuje swój czas w dużo pożyteczniejszy sposób np. patrząc na schnącą farbę, a Domagała powinien też to zrobić dla dobra ludzkości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones