Paweł Domagała

7,7
20 217 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Domagała
Zlowieszcza

gdyby nie on to film byłby do dupy :D uśmiałem się dzięki niemu ;)

morawski124

Zgadzam sie :p Ratuje ten film Domagała ;p wierzylam w niego hehe

Zlowieszcza

Jedyna postać dzięki której miałem ochotę obejrzeć film do końca. Fajna postać i super zagrana. W pierwszej chwili jak pojawił się w filmie pomyślałem sobie że jeszcze w tym filmie brakuje żenującego głupka ale szybko zmieniłem zdanie, kilka razy śmiałem się do łez :)

Zlowieszcza

Dokładnie :D uratował cały film :P Pierwszy raz się tak ubawiłam na polskiej komedii w kinie :)

Zlowieszcza

też tak właśnie uważam :)

Zlowieszcza

Był zajebisty. Jedyny jasny punkt tego żenującego filmu.

Winston_Wolf

eeee no, żenujący to przesada, ale Lucek podbił film wysoko do góry. Mam nadzieję zobaczyć p. Domagałę w głównych rolach w niedługim czasie bo jest REWELACYJNY

Zlowieszcza

Genialny jest. :D Lucek moim mistrzem. :D

Melissa86

W jednym zdaniu: Paweł Domagała to dobry aktor ;)

Zlowieszcza

o mnie się nie martw, oraz Wkręceni(pierwsza część, dwójki nie oglądałem)

maciekd_filmweb

Dla mnie jest zajeb.....ty, po prostu zajeb........... jeden z lepszych obecnie aktorów nadających sie do komedii. Patrze na goscia i leje,a jak juz cos pier.....to ........................... FAJNY GOSC

mkbranik

Bez kitu koleś wymiata ma to coś w sobie jest Przekotem w rolach komediowych Producenci powinni go całować po piętach bo niestety filmy w ktorych gra to totalne kaszany a dzięki niemu da sie jakoś do końca obejrzeć np wkreceni 2

andrzej219

Pełna zgoda.Dla niego ogladam ,,o mnie sie nie martw'' nie cierpie takich sriali ale jego rola to mega. Długo w polskim filmie,komedii nie było kogos takiego jak on.

Zlowieszcza

Mi też się podoba :) jest mega śmieszny :) tylko z tego co widziałam filmy z nim to gra tak samo :) ale zawsze pozytywne osoby wiec jak dla mnie może być :)

Zlowieszcza

Dokładnie, ten film obejrzałam do końca tylko po to, aby usłyszeć chociaż jeszcze jeden jakikolwiek jego tekst, każdy mnie śmieszył :D

Zlowieszcza

Zgadzam się, on i Olga Bołądź trzymają ten film, gdyby nie oni nie byłby do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones