Paweł Małaszyński

6,7
14 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński
Kamecha

oj tam, oj tam. ma dwie miny :D

Kamecha

aha :)

Kamecha

haha dokładnie :)

okiko

Dokładnie o sobie piszecie ha ha!

kgrazyna

zero talentu , kłamczuch (odnośnie wypowiedzi że jest wielkim fanem gier...)

Kamecha

Jakoś nie jestem zwolennikiem "hejtu" i gnojenia kogoś za to co robi, ale jeśli mam być szczery, to Małaszyński jest naprawdę beznadziejnym aktorem. Bardzo mnie dziwi dlaczego tak wiele osób go wychwala, bo posługując się przykładem jak np. rola w "Listy do M", nie potrafił u widza wzbudzić żadnych uczuć. Niby tam jakąś postać sobie miał, lecz jak dla mnie wymienianie go w gronie aktorów w czołówce to jest niebywały sukces.

ArtiF1

Nie potrafi wzbudzić uczuć? haha , ale emocje do dyskusji wzbudza. Samo to że tak hejtujecie świadczy o tym że jest świetny w tym co robi.:)

kgrazyna

Uzasadnij dlaczego jest świetny.

ArtiF1

Po pierwsze gdyby Małaszyński tylko stał i nic nie robił to i tak jest numer 1, dlatego o nim się mówi bo przyciąga widza jest jakiś a nie nijaki:) Można by długo na ten temat .:)

kgrazyna

W jaki sposób przyciąga widza? Uzasadnij dlaczego jest numer 1. Proszę o konkrety w tej sprawie.

ArtiF1

ha ha ha dobre:)

kgrazyna

No właśnie. Pisze się brednie i nie ma się do nich odniesień i powodów.

ArtiF1

Sam siebie podsumowałeś.:)

kgrazyna

Ja nadal czekam na twoje dowody. Taką gadką jak powyżej nie zakończysz tego wątku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones