Paweł Małaszyński

6,7
14 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Mam wielu faworytów ale to taka symboliczna 5.

1.Paweł Małaszyński
2.Tomasz Karolak
3.Bartek Świderski
4.Alan Andersz
5.Szymon Bobrowski

S_jak_Ser

1.Krzysztof Majchrzak
2.Szymon Bobrowski
3.Jerzy Stuhr
4.Marek Kondrat
5.Michał Żebrowski

Kraizler

janusz gajos?

S_jak_Ser

1. Marek Kondrat
2. Cezary Pazura
3. Bogusław Linda
4. Janusz Gajos
5. Borys Szyc

ellongeros

1. Andrzej Seweryn
2. Andrzej Grabowski
3. Janusz Gajos
4. Marek Kondrat
5. Bogusław Linda

paw_2

Gdyby nie Linda a byłby Szymon Bobrowski to najlepszy ranking.

ellongeros

1.Janusz Gajos
2.Bogusław Linda
3.Marek Kondrat
4.Cezary Pazura
5.Marcin Dorociński
6.Andrzej Grabowski
7.Marian Dziędziel
8.Robert Więckiewicz
9.Andrzej Chyra
10.Maciej Stuhr

użytkownik usunięty
S_jak_Ser

Same serialowe "gwaizdki" widze...



1. Jan Frycz
2. Marek Kondrat
3. Janusz Gajos
4. Jerzy Stuhr
5. Andrzej Chyra

Moja piątka ;P

użytkownik usunięty

"gwiazdki" - miało być. I to było skierowane oczywiście do wypowiedzi "S_jak_Ser"

Jak dla mnie:
1. Janusz Gajos
2. Maciej Kozłowski
3. Andrzej Chyra
4. Piotr Adamczyk
5. Jan Frycz

A co do założycielki tematu- faktycznie serialowo;)

mega_2

1.Borys Szyc
2.Paweł małaszyński
3.Marcin Dorociński
4.Andrzej Grabowski
5.Robert Więckiewicz

lukasz121246

1. Marcin Dorociński
2. Andrzej Chyra
3. Robert Więckiewicz
4. Borys Szyc
5. Jan Frycz

Binula

1. Robert Więckiewicz.
2. Szymon Bobrowski (ogromny talent, niezauważalny).
3. Andrzej Chyra.
4. Łukasz Simlat (ogromny talent, niezauważalny).
5. Jan Frycz.




S_jak_Ser

1 Krzysztof Majchrzak
2.Robert Więckiewcz
3.Paweł Małaszyński
4.Borys Szyc
5.Bogusław Linda

S_jak_Ser

niezły żarcik ten twoj ranking. a najlepsza piosenkarka to Doda i Mandaryna, najwybitniejszy dziennikarz to Szymon Majewski, a szczyt mody to białe kozaczki, wymarzone wakacje - Egipt lub Tunezja. :)
Przeraża mnie taka Polska i tacy jak Ty.

Kokainowy_Joe

Przepraszam cię bardzo to było do mnie?

Nikt nie kazał ci się wypowiadać, ja uważam że te osoby wykazały się w poszczególnych rolach, co prawda małą modernizację wprowadzę

1.Paweł Małaszyński
2.Bogusław Linda
3.Cezary Pazura
4.Szymon Bobrowski
5.Marek Konrad

Wielki brawo dla Lindy i Konrada za Psy:P

S_jak_Ser

Odpowiedz mi za co Małaszynski ma u Ciebie 1sze miejsce?

Cieciuch

Proszę bardzo, głównie za rolę Granda w trylogii oficera. Oglądałeś może?

S_jak_Ser

Tak. Oficera (1sza czesc) uważam za jeden z najlepszych polskich seriali. Podobała mi się tam jego rola, nie zaprzeczę. Oficerowie i Trzeci Oficer mniej przypadły mi do gustu. Uważam także, że jego gra też się pogorszyła w dalszych częściach, szczególnie w Trójce mimo, że było niewiele go na ekranie. Tak więc uważam, że "wykazał" się w Oficerze.

Lecz moim zdaniem miano 1wszego miejsca powinien miec aktor wszechstronnie utalentowany. Wymieniłeś Oficera, dobrze, a reszta?

Twarzą w Twarz nie chcę nawet komentowac, bo dał tam przykład, że nawet zamykając się na 4 lata w szkole aktorskiej, nic wielkiego z człowieka nie wyszło.

Świadek Koronny - Kłoda Drewna dalej się toczy...


Katyń - Tak mała rola, a tak wielce zepsuła mi film.


Tajemnica twierdzy szyfrów - Halo?! Przecież to już było? Czemu ciągle grasz tak samo?!


Biała Sukienka - Był świeżo po szkole i zagrał role życia.


Nie oglądałem Magdy M. Z tego co słyszałem, nie wiele straciłem ale póki nie widziałem, nie będę się wypowiadac. Dla mnie ten Pan nie zasługuję na miejsce w TOP50stce. Mam nadzieję, że podzielisz się ze mną gdzie jeszcze zainponował CI owy Pan, prócz Oficera. Pozdrawiam.

Cieciuch

1.Szymon Bobrowski(za Skalpela z "Odwróconych")
2.Jan Wieczorkowski(Młody z Fali Zbrodni" i Władek z "Czas Honoru")
3.Borys Szyc ( za Silnego w "Wojnie polsko-ruskiej")
4.Andrzej Grabowski (za Ferdka z "Kiepskich" i Gebelsa z "Pitbulla")
5.Wojciech Mecwaldowski(Jerzy z "Tancerzy" i Stanisław z "39 i pól"

Taki oto jest mój subiektywny ranking najlepszych aktualnie polskich aktorów,ktorzy czesto sa niedoceniani,dostaja mało szans, a posiadaja wielkie talenty.

Cieciuch

Mnie się na przykład podobał jeszcze w Ciachu. Grał super, nadrabiał za inne sceny zagrał chyba najlepiej on i Karolak xd
Jeśli oglądałeś to sam oceń

S_jak_Ser

Oczywiście - Małaszyński podobał mi się w "Ciachu"- to była trudna rola - A film również podobał mi się.
A tak wogóle to Paweł Małaszyński jest jednym z lepszych aktorów w Polsce.

rower1

Hm:
1.Borys Szyc.
2.Andrzej Chyra.
3.Janusz Gajos
4.Marcin Dorociński.
5.Andrzej Grabowski.
(starałem się by nie było zbytnio czysto serialowo i dlatego z aktorów mocno serialowych jest tylko pan Grabowski).

S_jak_Ser

Stary umieściłeś w pierwszej swojej 5 Alana Andersza i Karolaka. To chyba lista nominacji do złotej maliny. Kokainowy Joe ma racje. Jesteś wyprutym gustem współczesnej popkultury...

Brynio79

Słuchaj gdybyś przeczytał jeszcze inne komentarze to wiedziałbyś że NAPISAŁAM sprostowanie

1.Paweł Małaszyński (za Oficera, Tajemnice twierdzy szyfrów, Ciacho i nie wielką rolę w Katyniu, rola była mała ale bardzo mi się podobało)
2.Bogusław Linda (za Psy i Sare)
3.Cezary Pazura (bardzo go lubię jako aktora za Psy, Psy II, Sare i 13 posterunek)
4.Szymon Bobrowski(za Twarzą w twarz podobał mi się w roli czarnego charakteru, w roli Skalpela nie widziałam ale chętnie zobaczę)
5.Jan Frycz (za Tajemnice twierdzy szyfrów, Nigdy w życiu )

To jest sprostowanie więc jak już mówiłam pierwszy komentarz jest nie ważny, pisany był trochę dawno i po obejrzeniu kilku filmów zmieniłam poglądy, które zmienią się pewnie jeszcze nie raz.
I przy okazji nie musisz mnie osądzać bo podoba mi się coś innego niż tobie, przepraszam bardzo że mam swój gust i lubię tych aktorów a nie innych, a poza tym pisałam już sprostowanie gdybyś przeczytał to byś wiedział

S_jak_Ser

Ciacho? Twarzą w Twarz? Tajemnica Twierdzy Szyfrów? NIGDY W ZYCIU?! Boze widzisz, a nie grzmisz.

Cieciuch

No w Ciachu Karolek był jedną z najlepszych postaci. Oglądałeś w ogóle?
Tajemnica twierdzy szyfrów jeśli nie oglądałeś wszystkich odcinków to pewnie nie przyznasz mi racji ale w większości Frycz zagrał świetnie. Twarzą w Twarz bo postać Marcela była chyba jedną z najlepszych postaci w tym serialu.
Mnie się podobały te seriale tobie mogą podobać się inne proste i logiczne, Trzym się ;P

S_jak_Ser

Aż strach czytać... "tobie mogą podobać się inne proste i logiczne"... Uważasz, że wymienione przez Ciebie seriale wymagają dogłębnej analizy problematycznej, są niezrozumiałe dla zwykłych wyjadaczy chleba, czy też niosą za sobą przekaz ponadczasowy, zasługujący na chwilę zadumy nad nim? No cóż, jeśli tak, to niestety muszę Cię rozczarować... TE SERIALE są tak PROSTE, tak PRZEWIDYWALNE, tak... PŁYTKIE, że naprawdę szkoda słów na rozpisywanie się nad nimi. Gra aktorska jest na żenującym poziomie! I Od razu wyprzedzę Twoje pytanie, tak OGLĄDAŁAM te seriale, licząc, że po faktycznie dobrze zagranej roli Granda w OFICERZE (Oficerowie to porażka, Trzeci oficer - trochę lepiej, ale widać, że nawet Małaszyńskiemu się już nie chciało tego grać, albo zapomniał jak grać powinien lub też po prostu osiadł na laurach wiedząc, że może po prostu pojawić się na planie zdjęciowym wyklepać wyuczony tekst, a i tego jego rzesza fanek go nie zostawi..)

Co do Twarzą w Twarz... No tak Marcel na tle innych postaci z tego serialu był zagrany bardzo dobrze, aczkolwiek nie jest to zastraszająco dużym plusem dla Bobrowskiego, ponieważ porównując jego grę do gry innych aktorów NIE w tym serialu, nie wypada on już tak dobrze...

Od razu widać, że Twoja lista ogranicza się do aktorów serialowych, tak więc naprawdę nie chcę wiedzieć jaki jest Twój stopień znajomości kina polskiego, a co dopiero światowego...

A teraz już na temat:

Trudno mi zhierarchizować aktorów, więc podam tylko 5 nazwisk, a kolejność alfabetyczna:

Janusz Gajos, Tadeusz Łomnicki, Olgierd Łukaszewicz, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn

Gdzieś dalej znaleźliby się Andrzej Chyra, Marek Kondrat, Maciej Kozłowski i Robert Więckiewicz, niestety wśród najmłodszej warstwy aktorskiej, póki co nie dostrzegłam szczególnych talentów.

POZDRAWIAM!

vertycal

Rozpisałeś/łaś się nieźle nie wiem tylko czy było warto, to jest forum i ja wyrażam swoją opinię ty również masz do tego prawo. Znów kilka filmów oglądałam przez które zmieniłabym ranking mniej więcej tak
1. Marek Kondrat
2. Bogusław Linda
3. Andrzej Chyra
4. Paweł Małaszyński
5. Borys Szyc

To moja opinia i nie musisz jej krytykować, nie wiem czy zauważyłeś że ja nie krytykuje osób wymienionych przez ciebie choć nie przepadam za nimi.

S_jak_Ser

Nawet nie MIAŁAM ochoty wypowiadać się w tym temacie, ale Twoja wypowiedź którą zacytowałam wyżej poprostu zmusiła mnie do tego. Przypuszczam, że nie przepadasz za tymi aktorami bo zapewne nie wiesz nawet jak wyglądają lub w czym grają/grali. Tylko teraz nie staraj się wykazać wiedzą na ich temat, bo jak wiemy na filmwebie można znaleźć bardzo dużo informacji

Pozdrawiam i mam nadzieję, że zmienisz swoją listę, gdy już dorośniesz.

vertycal

nawet nie warto tracić czas na szukanie informacji po co mi to?
wiem w czym grali. tyle że od twoich laureatów wolę swoich i koniec. kiedy obejrzę koleje filmy pewnie zmienię zdanie ale na razie tak wygląda mój ranking.
Pozdrawiam cię...

S_jak_Ser

Marek Kondrat a nie Konrad nauczcie się wreszcie poprawnie pisać i wymawiać to nazwisko...dziękuję dobranoc

S_jak_Ser

1.Daniel Olbrychski
2.Andrzej Seweryn
3.Bogusław Linda
3.Gustaw Holoubek
4.Tadeusz Łomnicki
5.Michał Żebrowski


Szkoda że nie można (nie wypada, jak 5 to 5) więcej.. Ja mam tak z dziesięciu ulubionych polskich aktorów..

theDianQa

Przez pomyłkę dałam sześciu.. No cóż.. I tak uważam,że są najlepsi..
Pozdrawiam.

S_jak_Ser

Takie rankingi są bez celu jak dla mnie ponieważ (jest przynajmniej ze 20) wielu aktorów powinno mieć bezapelacyjną 1.To zależy od filmów, w których grają,a niejednokrotnie są to role ich życia.Tyle z mojej strony.pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones