Paweł Przyborowski

5,2
13 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Przyborowski
cocoatea

Nie wiem. Ale ma konto na facebooku, możesz go zapytać.

Cox_92

Ma konto na FB, ale nie można wysłać wiadomości, ponadto mało czytelne zdjęcie. Gra fantastycznie. Bardzo cenię utalentowaną młodzież. POZDROWIENIA PAWEŁ! Dalszych sukcesów!

Adolf_3

ma 21 lat rocznikowo.

martunia0503

Rocznikowo? Gra 16 - latka przecież. Pisałem do niego na FB ale nie odpisał. Nie wiem, jaki jest, ale domyślam się, że trochę wyniosły , na dystans i ma innych za nic? Może nie znalazł czasu żeby odpisać?

Adolf_3

nie jest taki bo chodzilam z nim do klasy w liceum wiec zapewniam że jest w pożądku. a to ze ma 21 lat to oznacza ze nie moze 16latka grac??

martunia0503

Moim zdaniem jest różnica w twarzy 21 latka i 16 latka, chyba że młodo wygląda jak na swój wiek, znam takie przypadki, ale bardzo mało. Twarz nie bardzo pasuje, chyba że się ucharakteryzuje odpowiednio. Pisałem kilkakrotnie i nie odpisał, albo olał, albo brakło mu czasu.

Adolf_3

Haha człowieku ile ty masz lat, że ekscytujesz się wiekiem jakiegos chłopaczka, który pojawił się w dwóch serialach i w dodatku wypisujesz do niego prywatne wiadomości na facebooku ? Nie dziwie się, że nie odpisał :D

dziubek1991

Wcale się nie ekscytuję, tylko się wypowiedziałem, a mam sporo do czynienia z młodzieżą. Na FB nie pytałem go o wiek, tylko o grę w serialu, sam występowałem w kilku filmach. Nie odpisał, bo może jest zajęty grą. Napisałem mu, że podziwiam grę. Poczytaj uważnie moje wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones