Paweł Tucholski

8,4
416 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Tucholski

Co za głos !

użytkownik usunięty

Niezapomniany jako Simba w "Królu lwie" oraz jako Alladyn w "Alladynie" , za dubbing 10/10.

zgadzam sie !!gdyby aksamit umial mowic, przemowilby wlasnie jego glosem^^^ co z tego ze to o Alanie Rickmanie, ale do naszego Pawla Tucholskiego tez pasuje^^ czarujacy, zniewalajacy,,, mozna sie zakochac w samym glosie...dubbing jako Simba i Alladyn jest wlasnie niezapomniany.

Racja! Fantastyczny głos- jako Aladyn i Simba był wprost fenomenalny! Szkoda, że tak mało ma na swym koncie ról dubbingowych :(

Dziewczyna

Zgadzam się z wami. Cudowny głos:)

_LadyGirl_

Wam się bardzo podoba jego głos, mnie wręcz irytuje. Głos dorosłego Simby w "Królu Lwie" jest odpychający, denerwujący bez wyrazu... cały czas jeden rytm wypowiedzi, zero emocji. Głos małego Simby przy Pawła "aksamicie" to wręcz arcydzieło.

Aaliszja1986

cudowny głos w Królu Lwie :] bardzo fajnie zaspiewal Hakune Matate :)

użytkownik usunięty
Aaliszja1986

pewnie Asiunia masz 12 lat i nie wiesz o czym tu sie mówi....bo ciagle Ci pokemony w głowie

No akurat tak się składa, że ma 22. Przynajmniej według tego co ma napisane w profilu.
Każdy ma prawo do swojej opinii. Ja uwielbiam głos Simby. Uważam, że jest najlepszy ze wszystkich wersji językowych :) I tak właśnie mi się kojarzył z Alladynem dopóki się nie dowiedziałam, że rzeczywiście ten sam facet go podkłada. Szkoda, że tak mało go w filmach..

użytkownik usunięty
margalit

Zgadzam się z pozostałymi. Świetny dubbing Simby i Aladyna. Wspaniały głos:)

Aaliszja1986

nie wyobrażam sobie innego głosu w "Królu Lwie" i "Alladynie", może nie jestem obiektywna, ponieważ wychowałam się na tych bajkach, ale według mnie pan Tucholski jest niezastąpiony :)

użytkownik usunięty

Po Alladynie chciało by się posłuchać więcej :) I bardzo żałuje, że nie podkładał głosu do "Hakuny Mataty" bo w trójce dorosły Simba ma OKROPNY głos. A w ogóle to jestem zdziwiona, że to tylko dwa filmy z jego głosem. Bokiem już mi wychodzą dubbingi z aktorami, których znam z seriali, mam wrażenie, że w kółko ci sami...

według mnie jako Simba się nie sprawdził. Zgadzam się z tym, że strasznie irytował swoją teatralnością. Bodajże Tim Burton przy okazji realizowania "Gnijącej Panny Młodej", że jest to najtrudniejsze wyzwanie dla aktora, bo musi głosem przekazać wszystko, włącznie z emocjami. Tutaj tego zdecydowanie zabrakło. To jest oczywiście tylko moja opinia i nie naskakujcie na mnie jakby co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones