Pedro Pascal

Jose Pedro Balmaceda Pascal

8,6
39 396 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pedro Pascal

Zacna rola Pedra w serialu "Narcos", który jest jednym z najciekawszych w ostatnim czasie. Pan Pascal zmierza aktorsko w bardzo dobrym kierunku.

pogodno_2

Peny, nie Pedra. On gra tam Javiera Penę.

doliwaq

Owszem, ale ma na imię Pedro ;)

pogodno_2

Różny punkt widzenia, hah.

doliwaq

Jak już, to Peñi. Pedro w Narcosie gra człowieka o nazwisku Peña, przy czym n jest miękkie, więc Peñi a nie Peny.

idiomka

Niestety nie posiadam na swojej klawiaturze tego znaku.

pogodno_2

Slaby aktor, poziom Anny Muchy

camakal

Słaby komentarz :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
camakal

Żartujesz. Gość jest rewelacyjny, każda jego postać jest inna. Uwielbiam nawet oglądać z nim wywiady, szczególnie te hiszpanskojęzyczne - za jego mimikę i poczucie humoru.

pogodno_2

Dopiero teraz zczaiłem że grał Oberyna :O

Diabloo797

Nooo, grał i jak dla mnie super ;)

pogodno_2

Oglądając Narcos wogóle nie skojarzyłem go, dopiero jak tutaj wszedłem to zobaczyłem.

Diabloo797

U mnie zaczęło się od "Narcosa", dopiero potem skojarzyłam z "GoT".

pogodno_2

No spoko rola, ale mam wrażenie, że jest taka, bo Pascalowi...dobrze z wąsem, czego niestety nie można powiedzieć o jego serialowym partnerze z pierwszych dwóch sezonów.

adamcpdst

Muszę się zgodzić, że tych dwóch wąsów, zdecydowanie Pedro wychodzi na prowadzenie. I masz rację, że filmowemu partnerowi ten wąs wyjątkowo nie służył. Swoją drogą, kto wymyślił wąsy u facetów, wszystko, tylko nie to! Poza Pedro, rzecz jasna ;)

pogodno_2

Noo Holbrook to porażka, w 3 sezonie serial zyskał na jego...zniknięciu. Teraz Pena przenosi się do Meksyku, więc o los wąsa można chyba być spokojnym. :)

adamcpdst

Ha, ha, ha i bardzo dobrze. Ja czekam jeszcze z obejrzeniem nowego sezonu, żeby w jakimś szczególnie luźnym czasie łyknąć go w całości. To zbyt smaczny kąsek, żeby go na raty dzielić ;)

pogodno_2

Polecam, wg mnie wyszedł najlepszy z dotychczasowych.

adamcpdst

Uuuuu, serio? Az tak? Wpadły mi w oko skrawki opinii, że "jest dobrze". ale teraz przebieram nóżkami jeszcze bardziej. Dziękuję, dobry człowieku ;)

pogodno_2

Nie chcę spojlerować, więc powiem tak: brak Holbrooka i Escobara wyszły serialowi na dobre na zasadzie: "sprzedaliśmy Elvisa, kupiliśmy Beatlesów". Ogląda się na krawędzi fotela. Pozdro!

adamcpdst

Beatlesami zostałam kupiona ostatecznie, więc teraz czekam już tylko na emocje na krawędzi ;)

adamcpdst

Podobno w 4 sezonie się nie pojawi, czyli o los wąsa jednak można się martwić :) Chociaż biorąc pod uwagę, że on z nim naprawdę dobrze wygląda, mógłby zostać przy tym "imidżu" :D

trabska

Ale że Pascala ma nie być w 4 sezonie?

adamcpdst

:)))) Doskonałe podsumowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones