Peter DemingI

7,3
1 699 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Peter Deming

gigantyna przepaść pomiędzy zdjęciami do barwnego "Austin Powersa", a np: "lost highway", czy "from hell" jest naprawde imponujaca. jestem pełen podziwu i uznania. gdybym był reżyserem marzyłbym, aby z nim pracować.

Koko

Kogo on grał w Mulholland Drive? Miał nominację do Złotej Żaby, nie wiem co prawda, jaka to nagroda, ale i tak chciałbym kojarzyć z wyglądu tego aktora.

użytkownik usunięty
Extinction

NIKOGO NIE GRAŁ. BYŁ KAMERZYSTĄ. ALE JEŚLI CHCESZ GO ZOBACZYĆ, OBEJRZ SOBIE "KRZYK 2". NA SAMYM POCZĄTKU GRA FACETA SPRZEDAJĄCEGO POP - CORN.

Prosze, nie kamerzysta :D! Kamerzysta mozna byc na weselu czy innych imprezach

ZnaFco kina, masz srebrny łeb i zero pojęcia filmowego? Mam nadzieję,że nadrobiłeś braki elementarnej wiedzy do tego czasu.
"kamerzysta" :D:D:D

użytkownik usunięty
jestem_piatym_elementem

Twoim zdaniem nazwanie operatora kamery (jak widać, nadrobiłem) kamerzystą oznacza "zero pojęcia filmowego"? Czy jedna pomyłka przekreśla od razu całą moją wiedzę na temat kina?

Braki wiedzy na pewno ujrzały światło dzienne. Bardziej poruszył mnie brak szacunku do tej profesji ;)

jestem_piatym_elementem

Zgadzam sie. Kamerzysci pracuja na weselach, chrzcinach i stypach. BTW Peter Deming nie jest OPERATOREM KAMERY/SZWENKIEREM tylko autorem zdjec.

pzdr

moh

Znowu popełniłeś błąd i to przy tym samym pojęciu. Nie 'operator kamery' jak napisałeś, lecz operator obrazu bądź autor zdjęć.

użytkownik usunięty
jestem_piatym_elementem

Dobra, nie miałem pojęcia, jak nazywa się osoba, która wykonuje zdjęcia do filmu. Ale nie popadaj w przesadę, twierdząc, że nie mam żadnego pojęcia o kinie.

Extinction

Zlote Zaby rozdaje sie na Camerimage :]. W tym roku dostal ja Janek Kaminski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones