Peter Dinklage

Peter Hayden Dinklage

8,7
46 941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Dinklage
rusek125

Było.

rusek125

bo zawsze o tym marzył.

rusek125

Bo on jest karłem... ^^

DaGaaaa_1714

Skąd o tym wiesz?

skalp_el

jest napisane, że ma 135 cm wzrostu

DaGaaaa_1714

bzdury jakieś, kto ci tego nagadał? na pudelku przeczytałaś pewno

BlackRose58

jest napisane, że ma 135 cm wzrostu

DaGaaaa_1714

Dinklage gra tak wyśmienicie role karła że widzę że wszyscy już łyknęli że on na prawdę jest karłem.

DemiaN

bo jest?

Szymon_Majchrzak

Nie jest :D

skalp_el

135 cm wzrostu to nie karzeł?

Szymon_Majchrzak

Dowcip, żart, kawał – krótka forma humorystyczna, służąca rozśmieszeniu słuchacza. Najczęstszą formą rozpowszechniania dowcipu jest przekaz słowny.

DemiaN

dobre :) aktorem jest naprawdę przewspaniałym

DaGaaaa_1714

I co z tego,że jest karłem? Nie jego wina,że taki się urodził a zresztą liczy się talent aktorski a Peter go posiada i za to go szanuję oraz lubię. W roli Tyriona w GoT jest genialny :)

AmyBlueRose

Był genialny. Od 6 sezonu jego postać tak mdła, beznadziejna i żałosna, że mam ochotę przewijać odcinek.

rusek125

Wyspecjalizował się, a teraz już się nie umie przestawić na stare lata.
Typowe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rusek125

Bo ma 135 cm wzrostu? :)

filmowy_laufer

wzrost nie ma tu nic do rzeczy. Hobbitów nie grały karły. A jego zawsze zmuszają do takich ról. Biedny człowiek

rusek125

Jak ma predyspozycje, to sie nie dziwie, że proszą go o granie, niż zmniejszać potem komputerowo.

rusek125

Niestety to nie takie proste :) Aktorów mogli pomniejszyć do rozmiarów hobbita, ale z Petera Dinklage nie zrobią kogoś o przynajmniej normalnym wzroście. Po pierwsze nie każdy film jest grany na greenscreenie. Po drugie Peter cierpi na karłowatość to znaczy nie jest proporcjonalny. Dałoby się jeśli należałby do bardzo małego grona karłów (chyba inna choroba) którzy są "miniaturkami" ale kończyny, palce, głowa w najlepszych proporcjach.

lordtorus

Banderasa jakoś powiększyli w Desperados

lordtorus

Wystarczy zmniejszyc otoczenie jak w Guliwerze.

użytkownik usunięty
lordtorus

Można mu komputerowo wyciąć głowę i wkleić normalnemu człowiekowi. Wtedy nie grał by karła ☺️

rusek125

a co ma chodzić na szczudłach ?

rusek125

Bo jest karłem, zresztą tak jak Ty, z tą różnicą że jesteś karłem intelektualnym :-)

carreno

mówi ten, który nie wie gdzie stawiać przecinek w zdaniach :)

rusek125

A przy okazji: przed "gdzie" powinieneś postawić przecinek.

Bibaniu

Idioci, idioci wszędzie.

Heller1304

Że niby ja? Czy ten gość powyżej?

Bibaniu

przed 'gdzie' przecinek tylko wtedy, gdy rozpoczyna ono zdanie składowe.

maryyram0290

A czy równoważnik zdania się nie liczy?
Czyli byłoby tak: Nie wie gdzie stawiać przecinek.
Ale gdy zastąpimy równoważnik zdaniem: Nie wie, gdzie stawiamy przecinek.
?

rusek125

Bo jako jedyny przebił się przez stereotyp "głupawkowatego karła". Gratulacje dla ludzi którzy go obsadzili w tej roli.

katatonia83

pierwszym był Warwick Davis.

nieznajomy43

Ten Warvick Davis który gra niemal wyłącznie skrzaty i krasnoludki?

rusek125

Zaszufladkowali go.

Martin von Carstein

135 cm wzrostu

AdrianDabrowski

Tak. Dlatego zmieścił się do szuflady. :P

rusek125

Bo go zaszufladkowali w tej roli :P i biedny nie może się z niej uwolnić, podobnie jak Statham który we wszystkim filmach gra twardego skurczybyka.

Mateo_SF

135 cm to karzeł

rusek125

Pewnie nie mierzył zbyt wysoko. Nie miał wygórowanych wymagań.

rusek125

.edit nm

rusek125

W pierwszej kolejności przetarłam oczy z niedowierzania i miałam napisać to co większość "bo jest karłem". Ale po chwili przypomniały mi się role Hobbitów, krasnoludów w Śnieżce i Łowcy, Hobbicie, Władcy Pierścieni... I tak naprawdę to tylko w Śnieżce (Mirror, Mirror) zatrudniono aktorów z karłowatością do roli krasnoludków. W pozostałych wybierają techniki komputerowe. Jeśli problemu nie stanowi przeniesienie głowy pełnowymiarowego aktora do ciała karła to jakim problemem byłoby odwrócenie roli? Tak więc po namyśle.. to było całkiem trafne pytanie!

rusek125

Może przecież zagrać jakiegoś R2D2 w kolejnej trylogii Star Wars, ale poza tym gość ma świetny głos i zwraca uwagę (nie tylko przez wzrost).

rusek125

Bo jest wielki.

rusek125

Dlatego że Denzel Washingrton zawsze gra murzyna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones