Peter JacobsonI

Peter S. Jacobson

7,5
3 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Jacobson

Fajnie jest oglądać aktora pierwszy raz... ja pierwszy raz widziałem kolesia w House i w sumie pasuje tam...

Crazy_Ivan

no coż... ja uwazam ze jednak tam nie pasuje, wg mnie jest zbyt taki powierzchowny i nie widze w nim talentu aktorskiego (aczkolwiek nie mnie to oceniac :P) .. pozdro ;]

anae

Ja gościa znałam zawsze tylko nie wiem skąd pierwszy raz kiedy go widziałam to konkretniej mówiąc było w "Zagubionym Pokoju" gdzie miał fajną role w zasadzie moją ulubioną w filmie, a jak go zobaczyłam Housie to pomyślałam że fajnie nie jest to jakiś światowy aktor ale jest ok :D

ankulinio

W sumie w housie potrzeba było kogoś nie rzucającego się bardziej w oczy. Takiego "zwykłego" mniej wyraźnego doktora borykającego się choćby z problemem zdradzenia swojej żony. Nie wiem jak Wam ale mi Taub łamie trochę przesadną wyrazistość każdej postaci co jest dobre według mnie.

Crazy_Ivan

niektóre sceny z nim są fajne. Szczególnie jak analizuje zachowanie House'a, co mu zwykle nie wychodzi. Genialnie...siedział "As Good As It Gets :D

dancewithangel

Mi się podobała z nim scena, jak House chciał napromieniować tą nauczycielkę dzieci specjalnej troski. Trzynastka powiedziała by zamarkować naświetlanie, na co House przystał, a riposta Tauba była fajna:

A czy w tym czasie moglibyśmy zrobić coś, no wiesz, żeby właściwie pomóc pacjentowi? :):)

Ten jego olewający spokój jest fajny :)

Crazy_Ivan

Ja go pierwszy raz widziałem w Toy Story jako mr Potato, strasznie mi go przypomina:P

Kris006

racja :)

Crazy_Ivan

Zgadzam się ze łamie przesadna wyrazistość / przerysowanie innych postaci - ładnie powiedziane, w punkt.

bimini

Dziękuję :)

Crazy_Ivan

pierwszy raz go w Oz zobaczyłem - ale tam wielu aktorów się pojawiło którzy teraz się przewijają po serialach

Crazy_Ivan

Pierwszy raz zobaczyłam go w "Housie" i bardzo mi się spodobał. Mała maruda:) A teraz natrafiłam na niego w jednym odcinku "Bananowego doktora" w epizodycznej roli niesfornego pacjenta, hehe. Ktoś miał świetny pomysł, żeby to właśnie Jacobson dostał taką rolę i jeszcze grymasił, że lekarz powinien mieć "diagnozę lub teorię" w kwestii tego, co dolega pacjentowi. Na co dostał odpowiedź, że głośne spekulowanie byłoby nieodpowiedzialne:)

użytkownik usunięty
Crazy_Ivan

ja go widziałam w roli kolesia operującego stekami na grillu w Nocnym Pociągu z Mięsem. boska rola.

Ja go uwielbiam,
to jest najlepsza postać w serialu House (pomijając oczywiste 1 miejsce dla Lauriego)

Jus_tynaa_a

Ja go uwielbiam w Housie. Jest aż tak irytujący, że po prostu go kocham. Ogólnie go lubię, mogłoby byc go trochę więcej w serialu . ;)

Crazy_Ivan

Wg mnie, najlepszy aktor w drużynie House'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones