Piotr ŻurawskiI

7,1
11 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Żurawski
scypion1

Może dlatego, że ma nos jak klamka :)

Myszkin_filmweb

W "Bodo" bardzo przekonujący! :)

scypion1

Dla mnie to taki bardziej Sycylijczyk.

diefremde

chyba Syryjczyk...

Joanna_Kasprowicz

Na Sycylii tez sie znajdzie jakis Syryjczyk hehe

Joanna_Kasprowicz

Sycyryjczyk

scypion1

Bo to Polski Adrien Brody :> Chętnie oddam mu rękę i pół swojego królestwa <3

scypion1

Póki co najlepszy z młodego pokolenia występującego w Bodo!

Sitka89

Też tak uważam. Świetny jest.

scypion1

Ponieważ wygląda jak Żyd.

zuzanna_90

"Zuzanna zna papieża, a papież Zuzy nie, bo skąd? "
Tak samo można skomentować ten dupny argument.

scypion1

Ma jakieś żydowskie korzenie

scypion1

ponieważ ma żydowskie korzenie. W jednym z wywiadów powiedział,że ma żydowskie pochodzenie od strony matki, czyli wg judaizmu z tej właściwej strony. Stwierdził też, że jeżeli sytuacja polityczna w Polsce przekroczy granice żenady to zbierze dokumenty i wyemigruje do Izraela.

fredek_5

a co jest dla niego granicą żenady ?. Całe to towarzystwo niech się spakuje i emigruje jeszcze dziś. Myślę że granice żenady są już przekroczone - Rossmann wydaję gazetkę w której pisze ze 500+ to sponsorowanie patologii a gwiazda Lidla wzywa do nieposłuszeństwa społecznego w czarnym proteście (pomijam że to co robi PiS w kwestii aborcji to debilizm do kwadratu)

magik30

Nie wiem czym jest dla niego granica żenady, piszę tylko to co przeczytałem w wywiadzie. Swoją drogą co złego jest w tych protestach? Jak chcą niech se protestują. Ja mam szczerze mówiąc w dupie całą tą sytuację więc jak każdy normalny człowiek poszedłem do pracy, ale ktoś chce protestować to niech sobie protestuje

magik30

Bo 500+ to sponsorowanie patologii i nie ma tu nad czym dyskutować. Mieszkam na kulturalnym osiedlu 20 lat. Niestety jak to bywa, starsi ludzie się wykruszają. Na ich miejsce zaczęła się wprowadzać patola, która wygląda poza małymi wyjątkami tak samo.

Schemat: otyłe babsko z tatuażami, trójka lub czwórka dzieci, przepity mąż, który nie potrafi się wysłowić bez używania wulgaryzmów, krzyki w mieszkaniu od rana do nocy i do kompletu pies, oczywiście pitbullopodobny. Cały zestaw nie pracuje, żyje z 500+. Po wprowadzeniu się i stwierdzeniu, że nie ma osobników im podobnych, zamykają się w sobie, nie mówią nikomu dzień dobry ani do widzenia.

perun_6

500 + jest słusznym programem tylko wykonanie jest słabe. Powinny być warunki aby otrzymać pomoc i nie koniecznie powinna to być gotówka. Dla przykładu jestem niepełnosprawny 1 grupa. Aby otrzymać 500 + dla ON to .... odechciało mi się na starcie. No ale ja nie jestem w dużej grupie wyborców wiec pomoc społeczna mnie nie obejmuje :)

magik30

No właśnie że nie, 50+ ani żaden inny program z plusem nie jest słuszny.

Veselar

pomoc grupom słabszym jest słuszna. To sie nazywa mityczne wyrównywanie szans. W praktyce socjal leci do grup społecznych które nie potrzebuja pomocy ale są znaczącą grupą wyborczą (socjaliści). Natomiast jeśli ktoś słyszy o" wyrównywaniu szans" albo "sprawiedliwym podziale" to droga młodzieży powinno wam sie włączyć bardzo czerwone światło bo w historii świata ludzie, którzy to głosili doprowadzali do ludobójstw, zniewolenia społecznego oraz biedy

magik30

Przykro mi, ale teoria skapywania nie działa. To tylko wymyśl keynesistów, by wytłumaczyć ich okradanie ludzi w podatkach :(

Veselar

Teoria skapywania odnosi sie do najbogatszych. Uważam, że należy budować klasę średnią. Wszekie teorie lewicy o rozdawnictwie też nie działają. W zdrowej gospodarce zawsze jest tak ze ktoś jest bardzo bogaty, srednio bogaty i biedni. To jest normalne. Można sie zastanawiać dlaczego mamy biedną grupę i próbować ten problem rozwiązać - ale nie poprzez zabieranie przedsiębiorczym i dawanie biednym

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
fredek_5

chyba do Syrii, ewentualnie do Iraku albo Maroka

scypion1

Dlaczego on zawsze coś 'zażywa' ?

scypion1

Kolejna rola Żyda mu się szykuje.

scypion1

W serialu o Osieckiej też gra żyda. Co ciekawe, Jerzy Urban, też żyd, ma ból d.u.p.y. o wybranie do roli Passenta tego właśnie aktora:

,,Lata później nastał związek mojego przyjaciela z ,,Polityki" Passenta z Agnieszką Osiecką. Tego przystojniaka gra w serialu aktor o mordzie przypominającej karykatury Żydów z hitlerowskich wydawnictw. Daniel Passent może rzeczywiście nie jest Aryjczykiem, ale nie aż do tego stopnia jak na ekranie TV"
Kochankowie spod szkła, NIE Nr 4 (22-28 I 2021)

niunia123_filmweb

https://swiatseriali.interia.pl/seriale/krol-1426/newsamp-krol-bracia-zurawscy-p rzyznaja-sie-do-zydowskich-i-tatarskic,nId,4842843,nPack,2

niunia123_filmweb

Urban ma oczy w d*pie. Żurawski jest o niebo przystojniejszy o Passenta.

ladywhitesnake

Zgadzam się.

niunia123_filmweb

Fragment wywiadu z jego bratem, Michałem:
- Dla ciebie to też jest ciekawe? Wśród twoich przodków byli i Ślązacy, i Żydzi.

- A ze strony ojca Polacy zza Buga. Dlatego jestem stuprocentowym Polakiem, czyli mieszańcem.

https://urodazycia.pl/kultura/michal-zurawski-zagra-jakuba-szapiro-co-urodzie-zy cia-mowil-o-krolu-szczepana-twardocha-117872-r1/

niunia123_filmweb

Dlatego, dlaczego Peter Dinklage zawsze gra karla, a nie King Konga. Proste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones