Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Dobry aktor, nie narzekający na brak propozycji filmowych (różnej co prawda jakości) robi z siebie
discopolastego pajaca i błazna występując w serii żenujących reklam - nie wiem ile mu płacą -
pewnie sporo - niedlugo może zacznie reklamować kondony. Aktor "na dorobku", lub w wieku
emerytalnym może wystąpić w reklamie - ale powinna ona mieć jaki taki poziom...
PS dopiero co byl o nim artykuł w Filmie czy Logo - nie pomnę pt "aktor, producent, restaurator"
więc raczej mu starcza do pierwszego...

RogerVerbalKint

lubię jego aktorstwo ale żałosny jest w tej reklamie, mogli by Koterskiego tam obsadzić a nie Adamczyka że pół Polski go za te reklamę nie lubi z wyjątkiem mnie.

kinomanka_13

No z Miśkiem Koterskim to akurat trafiłaś w dychę - nie musiałby grać...

RogerVerbalKint

Coś w tym jest. Też myślę, że facet umie grać, nie jest kimś w rodzaju Karolaka, który wszędzie gra (a może właśnie w tym rzecz, że on w ogóle nie gra, tylko zawsze jest sobą) tak samo. Widziałam z Adamczykiem kilka filmów czy seriali i nie było tragicznie, no ale teraz ten facet zaczyna się staczać. Już nie wiem na ile go ocenić... Z każdą kolejną reklamą odejmuję mu jedną gwiazdkę...

RogerVerbalKint

reklamy banku jeszcze ujdą w tłumie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones