Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Bardzo chciałabym go zobaczyć w jakiejś Hollywoodzkiej produkcji bo tu w Polsce się zmarnuje.
Oczywiście on jest tu w Polsce bardzo dobrze ustawiony ale nie chodzi mi o kwestię materialną, on
zasługuje na coś więcej.

nudecroft

Zrób mu loda z połykiem.

ESOX666

Nie dzięki, ty zrobisz to lepiej.

nudecroft

Zapewne, ale dziękuję. Zrozumiałe jest, że coś co się zachwyca Adamczykiem, nawet loda zrobić nie umie, do tego trzeba mieć tylko jedną żyłkę w głowie więcej od krokodyla, odpowiadającą za kontrolę uścisku szczęk.

ESOX666

ESOX666 znowu zachęca do tego co sam na codzień robi

karman_fw

Ja natomiast lubię jak się mnie grzmoci w odbyt, następnie podkładam kubek pod dupę, po wysraniu rzadkiej zawartości, wypijam ją ze smakiem. Tak mnie nauczył mój tatuś i mój mamusia(też pan).

karnan_fw

Znowu ESOX666/karnan_fw przyznaje się jaki sam jest. ESOX666 powyżej przechwala się swoimi dziwnymi upodobaniami

karman_fw

Znowu nie wiem co piszę, mam schizofrenię i szczypie mnie odbyt od krost.

karnan_fw

Znowu ESOX666/karnan_fw chwali się jaki sam jest choć to czym się przechwala jest nieco dziwne

karman_fw

Ja na przykład wystawiam odbyt aby mogli mnie pedały rżnąc .

karnan_fw

gdzie z taka facjatą do hollywood. Chyba do roli rolnika spod Płocka.. Ten chłop by nawet w Polsce zadnego castingu nie wygrał, ale tak sie stało że "kariere" zrobił przez łóżko kobiety knura magdy g-mega wspolczuje . Do tego próbuje to ukryć i sie nie przyznaje do tego hahaha

nudecroft

@nudecroft- Mam nadzieję, że pisałaś to albo pijana, albo chciałaś błysnąć sarkazmem. To obok Karolaka, jeden z marniejszych aktorów swojego pokolenia...

Przemekkk

Nie, ja tak na poważnie. Dlaczego uważasz że jest marny? Obejrzyj sobie z nim "Czas honoru" a nie jakieś gówna typu "Lejdis". Z resztą może natrafiłeś na momenty w których był w słabszej kondycji ale nie mów że jest marny. Z resztą każdy ma swoje wzloty i upadki, poza tym dużo zależy od reżysera jak pokieruje aktorem itp.

nudecroft

Zazwyczaj staram się być obiektywnym widzem, stąd też mój komentarz. Problem z polskimi aktorami jest taki, że grają w różnych gniotach, grają niechlujnie, we wszystkich produkcjach na jedno kopyto. Spójrz na jego filmografię w ostatnich dziesięciu latach: dwie niezłe role, a niestety większość jego kreacji była po prostu nijaka. Czy to "Och Karol 2" czy też "Nie kłam kochanie"- i filmy słabe i niestety gra Pana Piotra pozostawia naprawdę dużo do życzenia. Grał sztucznie, jakby na siłę zabawnie, liniowo- wszystko tak samo. Na szczęście dla niego, potrafi przynajmniej modulować głos, ma jakiś potencjał, który rozdaje na drobne w durnych rolach. Niestety Ty w przeciwieństwie do mnie, oceniasz go jako aktora przez pryzmat najlepszych ról, ja oceniam tak jak powinien być oceniany: przez całokształt. Bycie obiektywnym to nie grzech.

Przemekkk

No dobra, ja doceniłam jego grę w serialu "Czas Honoru" a w innych produkcjach może się nie sprawdził.

nudecroft

Twoje święte prawo, ja za całokształt jak do tej pory mogę wystawić mu około 3,5, może 4/10. Pozdrawiam :)

Przemekkk

No dobra :)

nudecroft

Akurat buhahah napisała co wiedziała

waga55

A co może zły aktor?

nudecroft

Dla mnie żaden. Wszystkie role głupkowate powinien grać w komediach jednak obejrzałem z połowe och karol 2 i wyszła tragedia a nie komedia. Osobiście cenie aktorów którzy juz odeszli albo są w zaawansowanym wieku. To pokolenie aktorzyn-celebrytów w jednym to śmiech. Gdyby mieli grać w latach prl bez takiej kasy jak teraz ciągną po różnych układzikach to 3/4 z nich malowało by trawe na zielono taki mają talent

waga55

OK, Twoje zdanie. Ja myślę że jego rola w Czas Honoru była całkiem udana. Może się zraziłeś do niego jakoś.

nudecroft

Mam swoje typy aktorów. Adamczyk to fircyk w galotach.

waga55

No dobra, jeśli się bliżej przyjrzeć to filmy w których występował były dość słabe ale jako aktor nie jest zły a uwierz mi są dużo gorsi od niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones