Piotr GłowackiI

7,7
40 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Głowacki

ostatnio oglądałam film z jego udziałem( Bogowie) i facet zrobił na mnie wrażenie, dlatego zaczełam rozglądac się za kolejnymi filmami tego Pana. Tak obserwowałam go i nie mogłam zaskoczyć, kogo mi przypomina. Wreszcie wiem, troszkę z wyglądu, a i z zachowania - Michael Sheen:)

memphis67

"80 milionów" dobra rola wg mnie.

memphis67

Mega fajny aktor. Ma w sobie cos co powoduje, że się do przyjemnie słucha i ogląda. Ma swój urok. Jego najlepsze role jak dla mnie to Bogowie i Anatomia zła. Tutaj i tutaj zagrał dobre role w dobrych filmach,

memphis67

W Bogach zagrał nieźle, w Disko Polo wczuł się w rolę i jeśli spojrzymy na film z przymrużeniem oka to naprawdę udana produkcja. Teraz można go zobaczyć w Anatomii Zła i Karbali - w obu filmach moim zdaniem poradził sobie świetnie, oba filmy warte obejrzenia jak ktoś lubi kino akcji.

memphis67

Na początku drażnił, potem go bardzo polubiłam, szczególnie na "Bez tajemnic", "80 milionów" i ostatnio "Skazane". Jest bardzo charakterystyczny przez co i ciekawy :-)

memphis67

Mi tam w "Bogach" (świetna rola tak poza tym) strasznie przypominał Ewana McGregora w roli Obi-Wana Kenobiego xD

memphis67

Takie samo mam skojarzenie. Szczególnie patrząc na zdjęcie główne przypomina Michaela Sheena

użytkownik usunięty
memphis67

Ewentualnie Angusa Macfadyen'a, jak był dużo młodszy (ot, choćby w Equilibrium).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones