Piotr GrabowskiI

7,2
2 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Grabowski

Jestem oburzony i jest mi przykro, że aktor tak często widywany na ekranach nie tylko kin, o wielkim dorobku artystycznym, znany w świecie filmowym i teatralnym, nie doczekał się swego portretu w niniejszym portalu. Wstydem jest, że głównie niepochlebne komentarze i skargi zamieszczane być muszą na stronie Jemu poświęconej.

Prentas

Popieram. Wielki aktor,stworzył tak wiele,mimo,że epizodycznych,ale bardzo wyrazistych ról,potraktowany został na tym portalu,delikatnie mówiąc,lekceważąco.Ja sam informacji o Piotrze Grabowskim musiałem dość długo szukać w innych źródłach ,a filmweb nie popisał się tym razem,jeśli chodzi o tego znakomitego,zmarłego aktora.

thanau

A jakich informacji Pan szukał na temat mojego Taty?

ania_chmielarz

Świetny charakterystyczny aktor. Bylem dzisiaj w szoku kiedy odkrylem, że juz tak długo nie ma go wśród nas. Jaka byla przyczyna smierci ?

ajron1960

Rak, prawdopodobnie trzustki.

ania_chmielarz

Witam .Chciałbym przedstawić publicznie postać twojego taty na stronie Fb .Z tego co wiem i pamiętam Piotr Grabowski mieszkał przez pewien okres czasu na ul.Krasn.........Czekam na odp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones