Piotr Rubik

6,0
92 oceny muzyki
powrót do forum osoby Piotr Rubik

Kto jest lepszym kompozytorem i dlaczego??

krzych88

Eeee... Myślę, że takie porównanie jest nie na miejscu. Rubik jest denny. Jego muzyka jest naprawdę słaba i prosta. Morricone zaś jest wspaniały. Dlaczego? Wystarczy posłuchać jeden jego utwór. :)

krzych88

Nie no kurwa to jest niesmaczna prowokacja. To tak jak porównać wiśniewskiego i Gilmoura.

krzych88

Sorki, ale czy to ma być prowokacja? Słyszałeś kiedyś Morricone? Nie porównuj tego leszcza, który jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności mieni się kompozytorem do prawdziwego i unikatowego twórcy jakim jest Ennio Morricone, bo to obraza dla miłośników muzyki filmowej.
Morricone ma własny sposób tworzenia, każdy utwór jest unikatowy, u pana R. wszystkie są do siebie podobne, taka jest różnica między stylem a modą.

krzych88

Piotr Rubik skomponował muzykę do wiadomości które codziennie oglądamy... Te dźwięki zawsze mnie wzruszają i koją me nerwy gdy mam usłyszec o kolejnej aferze krupcyjnej...Ten cały Moricone czy jak tam on ma napisał muzykę do kilkudziesięciu marnych filmów i nie może poszczycic się taką popularnościa jaka ma P.Rubik ,Ha!Nawet nie był w zadnym tok szole!A tak na serio to porównanie to zwykły żart i Rubik NIGDY nie bedzie takim mistrzem jak Ennio Moricone ,John Williams(uwielbiam jego muzykę filmową) czy Vladimir Cosma.Rubik to zwykły lans jego muzyka jesli można ją tak nazwac jest dla mas i nic nie wnosi do kultury światowej.Ni to muzyka powazna ni to popularna ,taki zlepek stworzony ku uciesze ludzi...Koleś jest z*jebiście irytujący i brak mu charyzmy myśli jak sobie utleni kłaki na łbie to zrobi się dzięki temu młodszy...W sumie nie ma się kim przejmowac za rok będzie ktoś inny kto będzie kolejnym wytworem popkultury a o "wielkim kompozetoże" szybko się zapomni.

RedKoona

Sory miało byc Morricone,pisałem "na szybkiego";)

RedKoona

Skoro brał udział w krsach muzycznych w Sienie pod kierownicttwem Morricone to może jednak czegoś się od niego nauczył i może zacznie tworzyć coś godnego uwagi

krzych88

najpierw się słucha, później wypowiada...

kacperpiotrkow2

dajcie sobie spokój.. za przeproszeniem tylko idiota może takie pytanie zadać.... wiem że się powtarzam ale to jest chore porównywać człwieka który napisał kilkadziesiat ścieżek dzwiękowych do kogoś kto napisał kilka... no sorry za powtórzenie ale tak nie można..

krzych88

Mercedes S600 vs. Fiat Cinquecento
Johan Cruyff vs. Rasialdo
Call of Duty vs. Mortyr
Martin Scorsese vs. Uwe Boll
Ennio Morricone vs. Rubik...

Santino

Fiat Cinquecento
Rasialdo
Mortyr
Uwe Boll
Rubik...
film władca pierścieni czy wiedźmin?

krzych88

Ha ha ha. Ale nie śmieje się z Ciebie tylko z tych komentarzy pod Tobą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones