Piret Järvis

powrót do forum osoby Piret Järvis

Ja zakochałem się w niej od pierwszego razu gdy ją zobaczyłem. Od tej pory inne dziewczyny dla mnie nie istnieją.

CloudStrife

Kurcze, a ja do tej pory nie mogę się zdecydować, czy bardziej podoba mi się Piret czy Lenna. Obydwie są fajne. Czytałem Twój inny wpis - ostro poszedłeś że zerwałeś z dziewczyną z powodu Piret, która (bez obrazy) nie wie nawet o Twoim istnieniu. Ale dobra, nie moja sprawa. Pozdrawiam.

guliver_filmweb

Chodziło o to że za bardzo zachwycałem się Piret, np. Jak leciał jakiś teledysk na MTV albo VIVie. Często mówiłem przy dziewczynie że Piret to marzenie itp. co doprowadzało ją do szału.

CloudStrife

W takim razie rzeczywiście mogła się wkurzyć ;)

CloudStrife

To są stare dzieje kiedy Viva puszczała takie utwory nie dziwie się że Viva już nie istnieje

Koneser_Kielce

Nie ma Vivy, nie ma Bravo, dzieciństwo lat 90 przeminęło bezpowrotnie. A to jednak były czasy :D

evadne

Nagrywanie teledysków na VHS i piosenek z radia na kasety gazety typu Popcorn. Gimby tego nie znajo jak to wtedy było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones